EN|RU|UK
 Політика України
  7862  48

 Корчак про премії членам НАЗК: "Нічого незаконного в наших діях немає"

Голова Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Наталія Корчак зазначила, що премії членам агентства видані відповідно до чинних норм, і тому в тому, що члени НАЗК отримували фактично 4 оклади на місяць (по дві надбавки до окладу і премія в розмірі місячної зарплати), немає порушень.

Про це в ефірі "112 Україна" заявила глава НАЗК Наталія Корчак, коментуючи ситуацію з преміюванням співробітників агентства, передає Цензор.НЕТ.

"Ми маємо право нараховувати премію з Фонду заробітної плати. НАЗК працює у своєму неповному складі і не в повний бюджетний період, тому є відповідне положення про преміювання і відповідні правила про преміювання, тому працівників таким чином можна заохотити до роботи в такому агентстві з підвищеним корупційним ризиком. Ми з нуля починаємо прописувати всі процедури і часу, щоб жити в розслабленому стані, немає. Тиск фізичний і моральний. Нічого незаконного в наших діях немає", - зазначила вона.

Також читайте: Збої в системі е-декларування не звільнять чиновників від відповідальності, - Корчак

Раніше стало відомо, що 4 члени НАЗК, щомісяця отримували до свого основного окладу дві надбавки і премії в розмірі місячної зарплати. Як наслідок, замість одного стандартного окладу члени НАЗК отримували по чотири.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n412412
VEhrdlVXMTBReXN3V1VSU2FEbERkekJNYjNaTU9VTXpNRXhFVW1kT1F5c3dURWhTYkhSSFF6Qk1NMUZ6UTBSUmRqbEROekJNUkZKbmRFTjNaazVETHpCWlJGRjBaRU00TUZwaVVtb3plbEZ1WkVOUk1FcG1VVzFuUFQwPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору