EN|RU|UK
 Політика України
  2701  8

 Суд повернув у власність держави будівлі військово-медичного клінічного центру в Харкові, - ГПУ

Суд повернув у державну власність будівлі військово-медичного клінічного центру в Харкові.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Генеральної прокуратури.

"У Вищому господарському суді підтверджено законність позовних вимог заступника Генерального прокурора України - Головного військового прокурора А. Матіоса щодо повернення у державну власність будівель і споруд військово-медичного клінічного центру Північного регіону України у м. Харкові", - йдеться в повідомленні.

Вказується, що зазначене нерухоме майно розташоване на земельній ділянці 6,5 га та активно використовується для прийому, збереження і відпуску медичного майна і техніки для військових частин і з'єднань, які перебувають в зоні проведення антитерористичної операції.
Крім того, в зазначених приміщеннях здійснюється збір і евакуація в тил непридатного і трофейного медичного майна і техніки, а також ремонт пошкодженої техніки та апаратури медичного призначення із зони проведення бойових дій.

Вказані будівлі та споруди у листопаді 2008 року були протиправно, без погодження з Кабінетом Міністрів України, передані колишнім керівництвом Міністерства оборони України у власність товариству з обмеженою відповідальність, а в подальшому - відчужені іншій комерційній фірмі. Зазначена нерухомість перебувала в оперативному управлінні Військово-медичного клінічного центру Північного регіону України та незаконно вилучена на підставі цивільних угод.


Постановою суду касаційної інстанції визнано право власності за державою і витребувано з незаконного володіння ТОВ "Виробничо-інвестиційна група "Созидатель" 9 будівель і споруд загальною площею 12,8 тис. кв. м орієнтовною вартістю 15 млн гривень, розташованих у Харкові.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n412455
VEhrdlVXNU9RM2N3V1V4U2JIUkRLekJaUldjd1NrUlJkbVJEZHpCWlRGRjJkRU0zTUZwaVVYVlRPSFl3VEhaU2JIUkROakJNUkZKblRrTTVNRms1T0RCTWVsRnpUa00xTUV3elVYWnVlbEZyT1VObU1FdE9PREJMV0ZGelRrZEJNRXh5VW14MFEzaz0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору