EN|RU|UK
 Суспільство
  4791  4

 "Члени злочинної групи діють своїми улюбленими методами і в Затоці, і в Києві", - депутат селищної ради Вернигора

Представники ОЗГ почали використовувати серйозний медійний ресурс з дискредитації естонського інвестора і витрачають на це десятки тисяч доларів, вкрадених у Затоці.

Про це повідомила на своїй сторінці у Фейсбук, депутат селищної ради в Затоці Наталія Вернигора, яку змістили з посади секретаря рішеннями "чорних нотаріусів".

За її словами, в прес-центрі Уніан проходила прес-конференція Галини Барановської, Станіслава Клименка, які є подільниками екс-секретаря селищної ради Затоки В'ячеслава Бокого, заарештованого за організацію замовного вбивства, і Василя Алімкіна, "правої руки" глави земельної комісії Богдана Шевчука, заарештованого за земельні махінації.

"Мета прес-конференції - дискредитація естонського інвестора, який реалізує масштабний проект у Затоці та "обілення" заарештованих лідерів ОЗГ - мера Звягінцева і колишніх "ментів" Бокого і Шевчука", - стверджує Вернигора.

"Перед початком прес-конференції біля входу зібралася група громадських діячів із плакатами проти ОЗГ і наклепу в ЗМІ, на одному з плакатів, наприклад, було питання, звідки в сім'ї Барановської взялися ділянки землі на одній зі спалених і рейдерськи захоплених баз відпочинку, яка до цього належала державі", - пише депутат селищної ради Затоки.

За словами Вернигори, коли громадські працівники розгорнули плакати, група тітушок, які супроводжували Барановську і Клименка, влаштувала бійку, вирвала плакати, а одного з громадських об'єднань милицею били по голові.

"Члени злочинної групи діють своїми улюбленими методами і в Затоці, і в Києві - погрози, залякування і фізична розправа. А в цей час на прес-конференції розповідали жахливу брехню. Наприклад, на питання журналіста, звідки в скромних чиновників Затоки кошти на організацію прес-конференцій, постійні зйомки відео, розміщення на ТБ й Інтернет-ресурсах - відповідь була простою, все безкоштовно. Журналісти, які були на прес-конференції, ледве стримали сміх", - стверджує Вернигора.

На думку Вернигори, представники ОЗГ почали використовувати серйозний медійний ресурс щодо дискредитації естонського інвестора і витрачають на це десятки тисяч доларів, вкрадених у Затоці.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n412540
VEhrdlVtZDBSMWN3V1V4U1p6bEhTVEJNY2xGMVF6aDJNRXBtVVhOT1IwTXdURGRSZFhSRGR3PT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору