EN|RU|UK
 Події
  2913  10

 Лозинський спростував причетність до розслідування НАБУ в справі "Укрзалізничпостач"

Олександр Лозинський спростував своє затримання в справі "Укрзалізничпостач". У ЗМІ поширено помилкову інформацію про затримання колишнього керівника "Укрзалізничпостач" Олександра Лозинського.


"Мене ніхто не затримував, тому що немає причин для цього. Затримано іншу людину. Очевидно, окремі ЗМІ помилково вирішили створити сенсацію на порожньому місці. Я не приховую, що в минулому в мене були проблеми, пов'язані з політично мотивованим переслідуванням з боку представників режиму Віктора Януковича. Причиною цього було небажання допускати до закупівель окремі, наближені до оточення президента-втікача, компанії", - зазначив колишній глава ДП "Укрзалізничпостач".

Олександр Лозинський також наголосив, що не може бути фігурантом розслідування НАБУ в принципі.

"У період часу, який став підставою розслідування для НАБУ я вже не працював в "Укрзалізничпостач" через незаконне звільнення. Зараз уже відбулося кілька судів, які вдалося виграти. Сподіваюся, що правосуддя дозволить встановити справедливість і в питанні незаконного звільнення", - зазначив Олександр Лозинський.

Також екс-чиновник повідомив, що вся інформація в ЗМІ про перебування в розшуку і порушення кримінальних справ не відповідає дійсності.

"Всі політично мотивовані справи порушені в 2012 році й закриті за відсутністю факту злочину. Суди встановили відсутність будь-якої провини. Не відповідає дійсності й інформація про те, що я нібито перебуваю в розшуку", - сказав Олександр Лозинський.

Екс-глава "Укрзалізничпостач" не виключив, що його можуть використовувати в політичних іграх.

"Очевидно, комусь потрібен політичний скандал. Я залізничник із 25 річним стажем. Пройшов шлях від простого працівника УЗ до керівника підприємства. Ніколи не мав відношення ні до "Народного фронту", ні до інших політичних сил. Тому радив би журналістам користуватися перевіреною інформацією і не писати домислів у своїх публікаціях. У цілому, на моє переконання, має бути як мінімум повага до людей, які прийшли працювати на залізницю в найважчі часи - на початку війни на сході. Це були патріоти своєї країни. Тоді потрібно було не тільки виконувати свою роботу, а доводилося вирішувати багато проблем пов'язаних із захистом життя людей і забезпеченням життєдіяльності країни", - підсумував Олександр Лозинський.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n412554
VEhrdlVXMDVReXN3VEdaU2JIUkRPVEJaU0ZKcVRrTTJNRXhxVVhWVE9IWXdXVVJSZG5SRE16QlphbEpuT1VNMlprNURaREJLUkZGclpFTnE=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору