EN|RU|UK
 Фоторепортаж
  15080  85

 Віце-прем'єр Кириленко задекларував 900-метровий будинок під Києвом, 5 земельних ділянок та 4 квартири

Віце-прем'єр міністр В'ячеслав Кириленко задекларував 4 квартири, 5 земельних ділянок і два будинки, один з яких площею 900 кв. метрів.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це свідчить електронна декларація віце-прем'єра, розміщена в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Так, самому міністру належить дві квартири в Києві (53 і 154 кв. м). Дружина і дочка Кириленка також володіють по одній 53-метровій квартирі в столиці. Крім того, на дружину міністра записані 5 земельних ділянок площею 441, 1 423, 2710 1810 і 1500 кв. м. в Іванковичах під Києвом. Там же у міністра є два будинки, записані на дружину, площею 86 і 900 кв. м. Другий будинок ще не добудований.

Як зазначає в Facebook журналіст Роман Малко, мабуть, родина віце-прем'єр-міністра України Кириленка дуже гарно бігає.

"Аби добігти, коли припре, до туалету в будинку на 900! квадратних метрів, треба мати неабияку спритність. Нащо такі хороми людям, навіть нецікаво. Цікаво інше. На які шиші? Згідно з біографією глава сім'ї все життя займався політикою, "Молодий Рух", "Народний Рух", депутат і кілька разів міністр та віце-прем'єр. Про бізнес нічого ніде не сказано. Дружина Катерина Михайлівна - зав. кафедри філософії КНУКіМ. Питання: де взялись бабки на 2 квартири, 5 земельних ділянок і два будинки (той що 900 квадратів ще не добудований, але ж на щось певно розраховували)? З гонорарів за книжки чи з зарплати? Ну ладно люди, які займалися бізнесом, питань нема. Заробили - купили. Слава, а де платять такі гонорари і зарплати? Невже родичі-мільйонери повмирали і заповіли? Чи також добрі люди позичили?", - дивується журналіст.

Також згідно з декларацією, Кириленко володіє автомобілем "Шкода Суперб", який він придбав у 2013 році за 350 тисяч гривень.

При цьому, за минулий рік віце-прем'єр отримав зарплату в розмірі 74 тисячі, а його дружина - 168 тисяч. Сім'я Кириленка також зберігає понад $ 30 тисяч в готівкових заощадженнях. Минулого року родина віце-прем'єра виплатила близько 220 тисяч гривень за різними кредитними зобов'язаннями. Дружина міністра також задекларувала кілька об'єктів авторського права - наукові посібники, підручники тощо.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n412633
VEhrdlVXMTBRelF3V1VSUmRVNUROekJNV0ZGMlpFTTJNRXcwZGt3NVEzY3dURXhTWjNSREt6QlpSRkpuWkVkTk1FeHlVWFJUUkZGMk9VZEJNRXhFVVhOMFF5dG1Ua014TUV4MlVYUmtRell3V1V4U1owNURLekJNTTFGMlpFTXhTVTVETURCTVdGRjFkRU0zTUV4RVVtZE9SMFF3VEV4UmMwNURPVEJNTTFKcWR6MDk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору