EN|RU|UK
 Суспільство, Фоторепортаж
  48333  22

 "Він завжди казав, що Україна - особлива країна": У Києві прощаються з Богданом Гаврилишиним. ФОТОрепортаж

У Києві поводжають в останню путь видатного економіста, мецената і громадського діяча Богдана Гаврилишина.

Про це повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ.

Читайте також: "Для Києва буде честю назвати одну з вулиць ім'ям геніального Богдана Гаврилишина", - секретар міськради Прокопів

До 14:00 прощання відбувалося в заснованій Гаврилишиним київській філії Міжнародного інституту менеджменту. Після цього тіло перевезли в церкву Св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій могилі.

Попрощатися з Гаврилишиним прийшли представники політичної та економічної еліти України.

Одна з дочок Гаврилишина Христина запевнила, що вся велика родина покійного продовжить його справу із впровадження в Україні меценатських проектів, зокрема в освіті.

"Він хотів будувати майбутню Україну - такою, яку ми всі хочемо - відкриту і демократичну. Ми покладаємо багато надій, що його мрії здійсняться. Він завжди нам казав, що Україна особлива і що тут люди добрі та мудрі. Я громадянка Швейцарії, але пам'ятаю своє коріння. Ми будемо намагатися продовжити його роботу, вона дуже важлива. Це наш обов'язок, але це приємний обов'язок. Думаю, що всі в родині будемо намагатися відігравати якусь роль у цьому (в роботі Фонду Богдана Гаврилишина - ред. )", - зазначила вона.

Нагадаємо, Богдан Гаврилишин помер уранці 24 жовтня через кілька днів після свого 90-річчя. Останні хвилини свого життя Богдан Дмитрович провів у колі сім'ї у своїй квартирі в Києві.

гаврилишин

Попрощатися з Богданом Гаврилишиним прийшов екс-міністр закордонних справ Володимир Огризко

шимкив

Заступник голови Адміністрації Президента Дмитро Шимків залишає запис у книзі пам'яті

гаврилишин

Дочка Гаврилишина Христина каже: "З дитинства він мені казав: все, чого хочеш, ти зможеш реалізувати. Вір у себе, а інші люди будуть вірити в тебе".

гаврилишин

Біля труни Гаврилишина стоять пластуни. До кінця днів він був членом української скаутської організації ПЛАСТ

гаврилишин

гаврилишин

гаврилишин

гаврилишин

гаврилишин

гаврилишин

гаврилишин

гаврилишин

На великому екрані транслювали фото з життя Гаврилишина та його відомі цитати

гаврилишин

гаврилишин

гаврилишин

гаврилишин

Читайте на "Цензор.НЕТ": Пішов із життя видатний економіст і меценат Богдан Гаврилишин

Богдан Дмитрович Гаврилишин народився 19 жовтня 1926 року у с. Коропець Тернопільської області. Під час нацистської окупації вивчив німецьку мову. У 1944 році потрапив на роботи в Німеччину. З 1945 року - у таборі для переміщених осіб. У 1946-му вступив у пластунський курінь "Лісові чорти", в якому був до кінця життя. У 1947-му виїхав до Канади. Працюючи лісорубом, вивчив англійську мову. Студентам у Кембриджі й Оксфорді казав: "Я мудріший за вас - тому що знаю різні мови. А мова є відображенням психіки народу".

У 1954-му отримав диплом магістра в Університеті Торонто за спеціальністю "інженер-механік". Наступні шість років присвятив дослідженням у цій галузі. У 1960-му переїхав у Швейцарію.

Здобув MBA в МІМ-Женева, доктора економіки та суспільних наук у Женевському Університеті.

Упродовж 18 років очолював Міжнародний інститут менеджменту в Женеві. Член Римського клубу, член Світової академії мистецтва та науки, член Міжнародної академії менеджменту, почесний доктор у 7 університетах Канади та України, консультант держав та міжнародних компаній, модератор і голова численних міжнародних наукових конференцій та семінарів у 89 країнах світу.

Створив Міжнародний центр перспективних досліджень, Міжнародний інститут менеджменту в Індії, після - в Україні. Став співзасновником Європейського форуму з менеджменту у Давосі (тепер Світовий економічний форум). Був консультантом компаній "General Electric", "IBM", "Unilever", "Phillips", радником кількох країн.

Був радником першого Президента України, чотирьох голів Верховної Ради і трьох Прем'єр-міністрів; Головою Консультативно-дорадчої ради при Президії Верховної Ради України. Ініціював створення деяких молодіжних організацій в Україні, був активним членом Всеукраїнської скаутської організації "Пласт". Очолював фонд Богдана Гаврилишина в Києві і фундацію "Відродження" в Женеві.

За значний внесок у розвиток України на честь 90-річчя був нагороджений орденом Свободи від Президента України та орденом Святого Миколи Чудотворця від Патріархату УПЦ (КП).

Вічна і світла пам'ять про Богдана Гаврилишина назавжди залишиться в серцях всіх, хто його знав.

Автор багатьох книг, зокрема "Дороговкази в майбутнє. До більш ефективних суспільств" (1980) і "Залишаюсь українцем" (2011).

Чотири дні тому, 19 жовтня, Богдан Гаврилишин відзначив 90-річний ювілей. Урочистості відбулися в Палаці культури "Україна".

З дружиною Леонідою прожив у шлюбі 67 років, виховав трьох дітей, мав сімох онуків.

Богдан Дмитрович часто повторював фразу: "Усе, що я зробив у житті, я починав із мрії".

Фото: Наталя Шаромова

Источник: https://ua.censor.net.ua/p412656
VEhrdlVXczVRM2N3VEV4U1owNUROREJNZGxGMVRrZEpNRXhxVVhaVE9IWXdUQzlSZG5SSFJqQk1OMUpuVGtNck1Fd3hPREJaU0ZGMlRrTXhNRmxFVW1kMFIwMW1Ua012TUZsRVVYWjBSMG93VEZoUmRtUkRPVEJaT1Rnd1NuSlJkVTVIV0RCTVNUMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору