EN|RU|UK
 Політика України
  81954  191

 Е-декларація Авакова: колекція вин, картини Пікассо, золота нафтова вишка та авторське право на "сценарій про бльовочкіна і столярову"

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков подав електронну декларацію,

Як передає Цензор.НЕТ, вона опублікована на сайті НАЗК.

Згідно з декларацією, міністр володіє земельною ділянкою площею 1200 м2, квартирою в Чугуєві площею 39 метрів. Також двома квартирами в Харкові міністр володіє спільно з дружиною Інною. Площа однієї з них - 657 м2.

Крім того, Аваков вніс до декларації колекцію творів мистецтва відомих художників, зокрема, в документі зазначена гравюра Пікассо, антикварні ікони, бісерні вишивки і начерки. Серед предметів мистецтва також названі колекція бронзових, чавунних, срібних і кам'яних статуеток 19-20 століть і предмети антикваріату. У міністра також є досить велика колекція вин з немаленькою витримкою.

Також Аваков задекларував набори італійських меблів для житла і кабінету, колекцію холодної зброї, шахи з інкрустацією.

У дружини Арсена Авакова, Інни, згідно з декларацією є 4 шуби: 2 норкових, із соболя і каракулева. Також задекларовано на її ім'я золоті персні з діамантами та інші коштовності.

Глава МВС і його дружина володіють колекцією брендових сумок Hermes, Chanel і Louis Vuitton. А сам Арсен Аваков - ювелірним виробом із золота і срібла у вигляді бурової нафтової вишки.

Аваков володіє акціями футбольного клубу "Металіст" (12 штук загальною вартістю 3 гривні) і казначейськими зобов'язаннями (військові серії В) в кількості 20 штук і номінальною вартістю 20 тис. гривень, а дружина - приватного акціонерного товариства "АКБ Базис" (в стадії ліквідації) вартістю 1,3 млн гривень.

Міністр володіє 100% прав італійської фірми Avitalis s.r.l. (8,8 млн гривень) і 99,99% ТОВ "Трастова компанія Авакова" (205 тис. гривень).

Інна Авакова є кінцевим бенефіціарієм приватного акціонерного товариства "Інвестор", дочірніх підприємств "Інвестор Еліт Буд", "Дослідницький центр медіатехнологій" і "Інвестор охорона сервіс", "Інвестор Еліт Сервіс", приватних підприємств "Органіка 2007" і "Карст-8" , а також ТОВ "Вітер", "Бедж", "Енергетичні машини", "Інвестор-фонд", "Телекомпанія АТН" і "Видавничий дім
"Інвестор".

Виявилося, що Аваков також має авторські права на сценарій: "Сценарий в виде рюкзаков, с газетными вырезками: Печальная история о депутате каплюнаизпартиипростихблюдей, который вместе бльовочкиним и столяровой, за российские деньги зарабатывали ложью (стоимость 1 млрд рублей или 1 грн)".

Готівкою Аваков зберігає 265 тис. гривень, 178 тис. доларів, 118 тис. євро і 2,1 тис. англійських фунтів, а дружина - 275 тис. доларів і 30 тис. євро.Источник: https://ua.censor.net.ua/n412676
VEhrdlVXdE9RM2t3VEVSUmRYUkRLekJNU1haTU9VTXpNRXczVVhVNVF5c3dXVXhSZG01NlVYVjBRM2N3V1VSU1ozUkROREJNTTFGelNIcFJkWFJES3pCTWRsRjBaRU0yTUZsaVVteDBSMUJtVGtOM01Fd3pVbWQwUXpRd1RISlJjM1JEZHpCWlJGSnNkRU4zTUZsS09EQk1XRkYxT1VNeE1FeHlVbWQwUjBFd1REZFJkbVJET1RCTVZXY3dURlJSZEdSRE5qQk1kbEZ6VGtkQk1GbFFVWE4wUTNjd1RETlJkbVJIVUE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору