EN|RU|UK
 Політика України
  37787  316

 Турчинов закликав створити інформаційну армію, яка дасть гідну відсіч російській пропаганді. ВIДЕО+ФОТО

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов і міжнародне громадське об'єднання "Міжнародний інформаційний консорціум "Бастіон" сьогодні підписали Меморандум про взаємодію з метою протидії російській пропаганді.

словами О.Турчинова, гібридна війна, яку веде проти нас Росія, включає в себе не тільки активні бойові дії на фронті, а й економічну, кібернетичну та інші руйнівні складові, повідомили Цензор.НЕТ у прес-службі РНБО.

"Одним із небезпечних елементів гібридної війни є інформаційна війна", - сказав він, додавши, що Кремль відпрацював агресивну технологію гібридного наступу: "спочатку приходять російські телеканали, а за ними - російські танки".

турчинов

"Російська Федерація всіма доступними їй способами формує викривлену інформаційну картину світу, намагаючись таким чином дискредитувати Україну на міжнародній арені, дестабілізувати політичну, соціально-економічну ситуацію в країні, розхитати міжетнічні та міжконфесійні відносини", - сказав Секретар РНБО України, наголосивши, що цілі РФ лишаються незмінними: "знищити демократичну, незалежну європейську Україну та встановити контроль над ключовим для неї геополітичним центром".

Водночас, на думку О.Турчинова, Революція Гідності й боротьба проти зовнішньої агресії з боку Російської Федерації ще раз засвідчили, що громадянське суспільство у нашій державі "може бути вагомим суб'єктом забезпечення національної безпеки". "Підтримка демократичного вектору національного розвитку, сприяння в забезпеченні обороноздатності держави, допомога постраждалим внаслідок бойових дій на сході України, активна участь у боротьбі з ворожою пропагандою, проведення масштабних кампаній з інформування міжнародної спільноти про ситуацію в Україні - усе це становить основні напрями діяльності патріотично налаштованих громадських об'єднань, у тому числі тих, що входять до складу міжнародного інформаційного консорціуму "Бастіон", - зазначив він.Секретар РНБО України наголосив, що сьогоднішній захід має на меті мобілізувати патріотичних, професійних та інтелектуальних представників громадянського суспільства для боротьби проти інформаційної агресії Росії, і "є важливим кроком на шляху консолідації зусиль державних інституцій та організацій громадського сектору у протидії російській пропаганді як в Україні, так і за її межами". "На моє глибоке переконання, лише спільними зусиллями ми зможемо ефективно протидіяти ворогу, формувати та практично реалізовувати заходи з відбиття інформаційної агресії РФ", - зазначив О.Турчинов, додавши, що Меморандум відкритий для всіх, хто готовий вести інформаційну боротьбу з агресором.

"Ми запрошуємо приєднатися до нашої ініціативи всіх, хто готовий захищати країну, вести боротьбу з російською пропагандою, хто готовий протистояти агресорові в інформаційній площині, об'єднати зусилля, щоб створити спільну інформаційну армію, яка дасть гідну відсіч ворогу", - наголосив О.Турчинов.

Від МГО "Міжнародний інформаційний консорціум "Бастіон" Меморандум підписали керівник ГО "Центр військово-політичних досліджень "Інформаційний Спротив" Дмитро Тимчук; заступник керівника ГО "Центр дослідження армії, конверсії та роззброєння" Володимир Копчак; керівник Бюро протидії гібридній війні Тарас Березовець; офіційний представник міжнародної волонтерської мережі "Informnapalm" Михайло Макарук. Міжнародне громадське об'єднання "Міжнародний інформаційний консорціум "Бастіон" створене у червні цього року. Діяльність консорціуму має на меті протидіяти пропаганді Росії, об'єднати зусилля для моніторингу інформаційного простору, виявляти і протидіяти поширенню російськими та проросійськими інформаційними ресурсами повідомлень, покликаних спотворити виклад тих чи інших подій.

Источник: https://ua.censor.net.ua/v412692
VEhrdlVXOTBSMFF3V1VSU2FEbEROREJNTTFGMmRFTjVUSGt2VVhZNVIwRXdURGRSZGpsRGR6Qk1VRkZ6VGtNNU1FeFVVWE5CUFQwPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
 
 
 
 
 
 вгору