EN|RU|UK
 Політика України
  24628  93

 Білозір обійшла е-декларацію через чоловіка: "член сім'ї не надав інформації"

Чоловік куми колишнього президента України Віктора Ющенка, народного депутата Оксани Білозір, відмовився вказувати в е-декларації дві квартири і недобудований будинок.

Про це свідчать дані Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, пише Обозреватель.

Роману Недзельському, чоловікові Оксани Білозір, належать дві квартири: одна у Львові загальною площею 199 кв. м., друга - в Яремчому Івано-Франківської області (площа невідома).

Дані про квартири є в е-декларації Білозір, але щодо першої квартири інформація надана частково, щодо другої - в усіх пунктах зазначено: "Член сім'ї не надав інформації".

декларация билозир

декларация билозир

Також в е-декларації вказано, що Недзельському належить недобудований будинок площею 345 кв. м. Однак більш детальна інформація відсутня з тим самим формулюванням.

декларация билозир

Источник: https://ua.censor.net.ua/n412712
TUV4VmREQk1WRkYwWkVNMk1FeDJVWE5PUjBFd1RFUlNhSFJIVnpCYVkyY3dURlJSZEdSSFFUQk1ZbEpuWkVNM01GbFFVWFIwUTNnd1REZFJjM1JIUnpCYVlsRnphVGgyTUVwSVVteDBRemN3VERkUmREbEhWekJaUVhaTU9VTXhNRXgyVVhSa1F6WXdXVXhTWjA1REt6Qk1NMUYyWkVNeFNVNURNREJNV0ZGMWRFTTNNRXhFVW1kT1IwUXdURXhSYzA1RE9UQk1NMUpxZHowOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору