EN|RU|UK
 Суспільство, За кордоном
  36243  485

 Влада Білорусі лякає своїх громадян ситуацією в Україні, - доповідь ООН

У Республіці Білорусь відсутній механізм демократичних виборів, ЗМІ перебувають під контролем влади, а людей залякують заворушеннями і нестабільністю в разі їх протестів, "як у сусідній Україні".

Про це заявив у п'ятницю Спеціальний доповідач ООН з питання ситуації в сфері прав людини в Білорусі Міклош Харашті в Третьому комітеті ГА ООН, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Наявність постійної загрози життю людей, майну та територіальній цілісності сусідньої країни на пострадянському просторі подається урядовими ЗМІ Білорусі - а це головне джерело інформації для громадян країни - як прямий результат протестів, які передували зміні режиму в Україні", - заявив представник ООН у своєму виступі.

Він наголосив, що побоювання аналогічних наслідків "стримує вільне висловлення громадянами своєї думки з питань державного управління в Білорусі".

Читайте також на "Цензор.НЕТ": ВПС Росії відпрацьовували в повітряному просторі Білорусі завдання ударів по об'єктах в Україні, - Скібіцький

Харашті назвав вибори в Білорусі, які пройшли 11 вересня, повністю підконтрольними владі, а сам процес - церемоніальним механізмом увічнення влади. У той же час представник ООН схвалив обрання в парламент республіки двох кандидатів від опозиції, зазначивши при цьому, що зміни були "косметичними" і не змогли приховати системних порушень.

Харашті також підкреслив, що Білорусь - єдина країна в Європі, в якій немає національних приватних засобів масової інформації.

Також читайте: Євросоюз має створити для Білорусі альтернативу Росії, - глава МЗС Польщі

Источник: https://ua.censor.net.ua/n412729
VEhrNGRrdzVRek13VEVSUmRUbEhVREJNY2xKbk9VTjVNRXhFVVhaa1F6a3dXVGs0TUV3dlVtZE9RM2N3VEV4UmMwTkVVWFU1UjA4d1RGUlJkVTVET1RCTWFEZ3dUQzlTWjA1REt6Qk1MMUZ6VGtONk1FeEVVWFprUXpBd1RFSTRNRW8zVVc1MFEyUm1Ua05ZTUVwNlVXaHVlbEZyWkVkWE1FeDJVWFowUjBFd1dWQlNaMlJIVFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 5 з 5
<<<1 2 3 4 5
Сторінка 5 з 5
<<<1 2 3 4 5
 
 
 
 
 
 вгору