EN|RU|UK
 Політика України
  8310  39

 "Коли Луценко прийшов на посаду генерального прокурора, я відразу ж вручив йому пакет документів про тиск на мене з боку попереднього керівництва", - Горбатюк

Коли Луценко прийшов на посаду генпрокурора, Горбатюк вручив йому пакет документів про тиск із боку попереднього керівництва і про перешкоджання в розслідуванні справи Клименка.

Прокурор розповів, як у нього відбирали майже розслідувані справи щодо Клименка, Злочевського та "вишок Бойка", і припустив, що метою тиску на нього є встановлення контролю над економічними провадженнями, передає Цензор.НЕТ. Про це пише "Дзеркало тижня".

"Можна припустити, що іншою метою є встановлення контролю над економічними провадженнями. Саме через них я час від часу відчуваю тиск, щодо мене розслідуються якісь справи чи мені кудись там на роботу пропонують перейти. Все це пов'язано виключно з економічними провадженнями, з якимись розпорядженнями стосовно цих проваджень", - зазначив він.


"Коли Луценко прийшов на посаду генерального прокурора, я одразу ж вручив йому пакет документів про тиск на мене з боку попереднього керівництва і перепони в розслідуванні справи Клименка. Там зазначалось, що, попри тиск попереднього керівництва ми повідомили про 10 підозр, ще 6 підозр перебувають у прокурорів, і ми готові далі розслідувати справу. Але замість реагування або допомоги в розслідуванні до нас прийшла постанова про передачу цієї справи у підслідність військової прокуратури", - розповів Горбатюк.


За його словами, підставою для передачі став протокол наради, на якій нібито у його присутності це рішення прийняли у зв'язку з "неефективністю розслідування".

"Але я був на тій нараді, і на ній нічого такого не обговорювали, справу Клименка там взагалі не розглядали. Я оскаржив той протокол через внесені до нього неправдиві відомості і попросив скасувати незаконну постанову, але це нічого не змінило. Я навіть відповіді не отримав. Зауважу: вилучаються майже розслідувані справи. Очевидно, це робиться для того, щоб потім хвалитися результатами за рахунок тяжкої праці попередніх слідчих", - зазначив прокурор.

"Аналогічно у червні нам передали справу щодо Злочевського, а через місяць забрали. Те ж саме щодо "вишок Бойка": у червні передали, а в жовтні приходить постанова, в якій ідеться про неефективне розслідування та передачу справи, наскільки розумію, Головній військовій прокуратурі. Але цієї справи, як мені відомо, ніхто не вивчав, а отже й не бачив, що ми істотно просунулися. Хоча, можливо, саме це стало причиною передачі", - вважає Горбатюк.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n412745
VEhrdlVXczVReXN3V1VSUmMyUkRkekJaVEZKcWRFTTJUSGt2VVhZNVIwRXdURGRSZFhSSFJEQlpSRkZ6VGtkRE1GbFFVbWRPUTNkbVRrTXZNRmxFVVhaMFF6WXdXVkJTWjA1REt6QlpRamd3U2xCUmJqbERhbVpPUXpnd1RFUlJkV1JETURCTVJGRjJVVDA5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору