EN|RU|UK
 За кордоном
  7679  64

 Уряд РФ пропонує Держдумі і надалі не індексувати виплати держслужбовцям, військовим і суддям

Уряд РФ вніс до Державної Думи проект федерального закону "Про внесення змін до Федерального закону "Про призупинення дії положень окремих законодавчих актів Російської Федерації в частині порядку індексації окладів грошового утримання державних цивільних службовців, військовослужбовців та прирівняних до них осіб, посадових окладів суддів, виплат, допомог та компенсацій і визнання таким, що втратив силу Федерального закону "Про призупинення дії частини 11 статті 50 Федерального закону "Про державну цивільну службу Російської Федерації" у зв'язку з Федеральним законом "Про федеральний бюджет на 2015 рік і на плановий період 2016 і 2017 років".

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сайт уряду, документом пропонується продовжити до 1 січня 2018 року призупинення дії окремих положень 24 федеральних законів, що встановлюють порядок індексації соціальних виплат, допомог, компенсацій, грошового утримання державних службовців, грошового забезпечення військовослужбовців, оплати праці суддів і інших виплат.

Пропонується встановити, що у 2017 році розміри таких виплат, допомог та компенсацій за рахунок коштів федерального бюджету не збільшуються (не індексуються) з урахуванням поточної економічної ситуації.

Передбачено також призупинення індексації розміру материнського (сімейного) капіталу до 1 січня 2018 року.

Пропонується продовжити призупинення дії положення ч. 10 ст. 36 федерального закону №273-ФЗ у частині обліку рівня інфляції при встановленні урядом Росії нормативів щодо кожного рівня професійної освіти і категорій учнів, що застосовують при визначенні розміру стипендіального фонду. З 1 вересня 2017 року ці нормативи пропонують індексувати, виходячи з фактичного індексу зростання споживчих цін за 2016 рік.


Мораторій на індексацію зарплат держслужбовців, військовослужбовців, суддів і прокурорів був запроваджений в кінці 2014 року. У 2015 році "заморозка" індексації зарплат була продовжена на 2016 рік.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n412769
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору