EN|RU|UK
 За кордоном
  2254  21

 Кількість політв'язнів у Росії за рік збільшилася з 50 до 102 осіб, - "Меморіал"

За рік кількість політв'язнів у Росії збільшилася більше ніж удвічі.


"На відміну від минулих років, сьогодні ми публікуємо не один, а два списки: список людей, позбавлених волі у зв'язку з реалізацією права на свободу віросповідання, і список всіх інших політв'язнів", - зазначають у організації.

"Якщо рік тому в нашому списку політв'язнів було 50 осіб, то сьогодні в обох списках разом - 102 людини. Кількість політв'язнів навіть у наших списках, які неповні, серйозно зросла", - підкреслили правозахисники.

"Обидва списки неповні. У них тільки ті люди і справи, про які нам вдалося зібрати інформацію і проаналізувати достатню кількість матеріалів, щоб зробити аргументований висновок про політично вмотивований і незаконний характер кримінального переслідування. У списках немає багатьох людей, які позбавлені волі і переслідування яких має ознаки незаконності та політичної вмотивованості, бо ми ще або не отримали необхідних матеріалів у цих справах, або ще аналізуємо їх. Відсутні в наших списках і ті, хто застосовував насильство проти особистості або закликав до насильства за ознаками релігії, національності, раси і т. д.", - йдеться в повідомленні.


"Політв'язні - це, на нашу думку, люди, які відбувають покарання, пов'язане з позбавленням волі, також і ті, до кого в якості запобіжного заходу застосовано тримання під вартою або домашній арешт. Повністю критерії віднесення до політв'язнів розміщені тут. Ми запровадили такий поділ, щоб російське і світове співтовариство могло краще сприйняти проблему політично мотивованого і незаконного позбавлення волі в нашій країні, а також щоб підвищити рівень громадської солідарності з політв'язнями", - інформує організація.


Источник: https://ua.censor.net.ua/n412771
VEhrNGRrdzVReTh3V1VSUmMwNURlVEJNUVdjd1RIWlNhblJETURCTWFsRjJaRU0wWms1REx6Qk1XRkpuVGtNeE1GbElVWFU1UjFjd1RGUlNaemxEZVRCTVJGRjJaRU01TUZrNU9EQlpSRkYwWkVNdk1GbEVVWFJrUjBJd1dtSlNiRE42VW1ka1IwTXdURVJTWjNSRE5EQlpTRkpuZEVNME1FeHlVWE5JZWxGMk9VTXJNRXgyVW14MFIwTXdURWx1TUZrdlVYUTVRemt3V2xvNE1FeDZVWFJrUXpnd1REZFNaMDVIVnpCTVJGRjFNM3BSZGpsSFFUQk1SRkZ6ZEVNck1FeG1VWE5PUjBZd1RHcFNaMlJET1RCTWFsRjFkRU0w
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору