1268  10

Українець Романчук завоював п'яте "золото" на етапах Кубка світу з плавання

У перший день змагань етапу Кубка світу з плавання, який стартував у Гонконзі, українські плавці здобули дві нагороди.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на xsport, уродженець міста Рівне Михайло Романчук переміг на дистанції 400 метрів вільним стилем, повторивши своє досягнення на Кубках світу в Токіо і Досі. Час українця - 3: 40.18. Срібло завоював угорець Петер Бернек (3: 40.45), а бронзу - британець Джеймс Гай (3: 42.89).

Бронзову нагороду на 50-метрівці на спині завоювала Дарина Зевіна. Українка показала результат 27.08 і пропустила вперед триразову олімпійську чемпіонку Катінку Хоссу (26.40) і австралійку Емілі Сібом (26.68). Цим же спортсменкам Зевіна програла в Токіо на дистанціях 50 і 100 метрів на спині.

У неділю на Кубку світу в Гонконзі пройде другий змагальний день. Романчук боротиметься за перемогу на 1500-метрівці вільним стилем, а Дарина Зевіна постарається потрапити в фінал на 100-метрівці на спині.