EN|RU|UK
 За кордоном
  21011  104

 "Рівень озброєння Росії та її агресивних дій є нечуваним", - міністр оборони Польщі Мацеревич

Агресивні дії Росії останнім часом вийшли за рамки політичного протистояння.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Укрінформ", про це заявив міністр національної оборони Польщі Антоній Мацеревич.

"Рівень озброєння Росії і її агресивних дій, особливо останнім часом, є нечуваним, небувалим і виходить за рамки нормальної політичної суперечки", - сказав він. За його словами, Росію не варто боятися, але потрібно усвідомлювати, що вона систематично прагне до "дестабілізації Європи, дестабілізації політичного ладу в Європі".


Мацеревич підкреслив: неправдивою є теза, що НАТО жодним чином на це не реагує. Він нагадав, що в січні в Польщі розміститься підрозділ танкової бригади США.

За його словами, Варшава також робить все можливе для посилення обороноздатності польської армії. Йдеться, зокрема, про реформування системи управління армією, а також створення військ територіальної оборони.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n412828
VEhrdlVXNU9RM2N3V1dKUmRHUkhRVEJNV0ZGemRFTTBNRmxqZGt3NVEzY3dURkJTWjA1RE1UQlpTRkpzZEVkUVprNURLekJNWmxGelpFZEJNRXczVW14T1F6a3dURE5TYWpONlVYWjBRM2d3VERkU1owNURLekJNTTFGelNIcFJibVJEVVRCTFRGRnVibnBSYmpsREt6Qk1kbEpxVGtkS01FeENPREJMUkZGMmRFZENNRnBpVW1wM1BUMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору