EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  8389  39
Матеріали за темою:

 Усі члени уряду, а також їхні заступники подали електронні декларації

Усі члени Кабінету Міністрів (Прем'єр-міністр, перший віце-прем'єр-міністр, віце-прем'єр-міністри та міністри), а також перші заступники міністрів і заступники міністрів подали електронні декларації.

Про це свідчать дані Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські новини.

Водночас на сайті не відображається декларація першого заступника міністра молоді та спорту Ігоря Гоцула.

Він повідомив, що подав декларацію ще в п'ятницю, 28 жовтня, і в подальшому має намір розібратися, що сталося.

З моменту запуску системи електронного декларування державні службовці, які займають відповідальні та особливо відповідальні посади, повинні були протягом 60 днів подати електронні декларації про свої доходи.

Таким чином, 30 жовтня було останнім днем ​​для подання електронної декларації про доходи.

Якщо за результатами контролю встановлено, що суб'єкт декларування не подав декларацію, Національне агентство з питань запобігання корупції письмово сповіщає його про факт ненадання декларації, і той повинен протягом 10 днів із дня отримання повідомлення подати декларацію.

Також читайте: Голова антикорупційної прокуратури Холодницький задекларував 50 тис. грн, $ 53 тис., € 12 тис. готівкою

Водночас НАЗК письмово повідомляє про факт ненадання декларації керівнику органу, в якому працює суб'єкт декларування, і спеціально уповноваженим органам у сфері протидії корупції.

Згідно із законодавством, кримінальна відповідальність за подання чиновниками недостовірних даних у деклараціях про доходи настає у випадку, якщо такі відомості відрізняються від достовірних на суму понад 250 розмірів мінімальної зарплати (на зараз це 1 450 гривень), тобто 362 500 гривень, а після збільшення мінімальної зарплати до 3,2 тис. гривень - 800 тис. гривень.

Зокрема, кримінальна відповідальність за подання недостовірної інформації в деклараціях передбачає покарання (крім позбавлення волі на термін до 2 років) штраф від 2,5 тис. до 3,5 тис. неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (42,5-59,5 тис. гривень) або громадські роботи на термін від 150 до 240 годин.

Крім цього, передбачено адміністративну відповідальність за подання недостовірних відомостей у вигляді штрафу від 1 тис. до 2,5 тис. неоподатковуваних мінімумів доходів (17-42,5 тис. гривень), якщо подані в декларації дані відрізняються від достовірних на суму від 100 до 250 розмірів мінімальної зарплати (зараз 145-362,5 тис. гривень), а після збільшення мінімальної зарплати до 3,2 тис. гривень - 320-800 тис. гривень.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Е-декларація Гонтаревої: два автомобілі Porsche, Land Cruiser і 1,8 млн доларів

Крім того, відповідно до закону про "Про запобігання корупції" протягом 7 днів після подання декларації суб'єкт декларування має право подати виправлену декларацію.

Як повідомляли, 1 вересня Національне агентство із запобігання корупції запустило сертифіковану систему електронного декларування доходів чиновників.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n412892
TUV4eVVYTk9RM2d3VEhwU2JIUkRPVWxPUTNvd1dVUlJkblJETlRCWlNGRjJUa04zTUV3elVYTkRPSFpNZVM5UmRFNURNVEJNY2xGMU9VTjNNRmxFVVhOT1IwY3dXbUpTYWpONlVYUmtRemN3VEZoUmRYUkhRekJaUkZGMmRFTTVNRXd6VVhSVFJGRjBUa014TUV4eVVYVTVRM2N3V1VSU1p6bERlVEJNUkZGMlpFTTVNRms1T0RCS2NsRnpUa040TUV4NlVteDBRemxtVGtOa01FcEVVV3c1UTJFPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору