EN|RU|UK
 Події
  6277  20

 Російська сторона СЦКК сприяє виникненню гуманітарної та екологічної катастроф на Донеччині, - прес-центр штабу АТО

Українська сторона не може провести ремонтно-відновлювальні роботи на деяких об'єктах Донеччини через відсутність гарантій безпеки дотримання режиму припинення вогню з боку ОРДО від російської сторони СЦКК.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться у повідомленні української сторони СЦКК на сторінці прес-центру АТО у Фейсбуці.

"Необхідною умовою для виконання ремонтно-відновлювальних робіт на життєво важливих об'єктах інфраструктури є надання гарантій безпеки повного припинення вогню. Оперативні дії представників СЦКК із підтвердження гарантій безпеки за заявками від підприємств для виконання робіт багато в чому сприяють вирішенню цього важливого питання.

Зі свого боку українська сторона СЦКК, спостережні групи активно взаємодіють із командуванням угруповань і військових частин Збройних Сил України, державними органами, а також підприємствами, які здійснюють ремонтно-відновлювальні роботи. Причому не тільки на етапі узгодження питання щодо введення режиму "Тиша", а й безпосередньо в процесі виконання робіт", - йдеться в повідомленні.


Водночас, повідомляють, що протягом значного періоду відновлювальні роботи не проводять через відсутність підтвердження гарантій безпеки дотримання режиму припинення вогню з боку ОРДО від російської сторони СЦКК:
"Українською стороною СЦКК отримано письмове підтвердження про відмову без пояснення причин надати гарантії безпеки під час проведення ремонтно-відновлювальних робіт за заявками Авдіївського коксохімічного заводу та Красногорівського вогнетривкого заводу. Крім того, ще не отримано відповіді щодо надання гарантій безпеки під час ремонтно-відновлювальних робіт за заявками Фенольного заводу та Бахмутського Аграрного Союзу".

Також читайте: Україна підраховує екологічний збиток, завданий на Донбасі бойовиками і Росією, - міністр Семерак

У СЦКК зауважили, що затримка або невиконання відновлювальних робіт на зазначених об'єктах створює передумови виникнення гумантарної і екологічної катастроф, які можуть торкнутися десятків, а може, і сотні тисяч мирних мешканців по обидва боки лінії зіткнення.

"Складається враження, що загроза виникнення гуманітарної й екологічної катастроф і є та мета, яку переслідують керівники ОРДО ненаданням гарантій безпеки на проведення цих робіт", - додали в СЦКК.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n412899
VEhrNGRrdzVReXN3VEVoU1oyUkhRekJaUkZKc2RFTTNaazVETVRCTWNsRjJkRU0zTUV3M1VYTTVSMWN3V1RrNE1GbEVVWFowUXpNd1RFaFJkVTVIUXpCWlRGSnFNM3BSYjJSRGJUQktjbEZ0Ym5wUmJFNURLekJNTTFGelpFTjNNRmxGUFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору