EN|RU|UK
 Політика України
  3358  7

 Порошенко наклав вето на закон про стратегічну екологічну оцінку проектів державного планування

Президент Петро Порошенко ветував закон, що створює механізм стратегічної екологічної оцінки проектів державного планування, який встановлює сферу застосування і порядку здійснення стратегічної екологічної оцінки.

Про це свідчать дані на сторінці відповідного законопроекту №3259 на сайті Верховної Ради, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.

Пропозиції Президента зараз відсутні на сайті парламенту.

Згідно з ветованим законом, стратегічна екологічна оцінка повинна здійснюватися за типовими проектами документів державного планування у сфері сільського, лісового, рибного господарства, енергетики, промисловості, транспорту, поводження з відходами, використання водних ресурсів, охорони навколишнього середовища, телекомунікацій, туризму, містобудування (крім плану зонування території) і землеустрою (схем), виконання яких буде передбачати види діяльності та об'єкти, щодо яких законодавством передбачено проведення процедури оцінки впливу на навколишнє середовище.

Читайте також: Україна підраховує екологічний збиток, завданий на Донбасі бойовиками і Росією, - міністр Семерак

Також стратегічній екологічній оцінці повинні підлягати проекти документів державного планування, що вимагають оцінки з урахуванням можливих наслідків для територій і об'єктів природно-заповідного фонду та екологічної мережі.

Відповідно до законопроекту, облік результатів стратегічної екологічної оцінки є одним з основних принципів охорони навколишнього середовища.

Як відомо, Рада має намір привести у відповідність до Конвенції про охорону дикої флори і фауни та природних середовищ існування в Європі 1979 (Бернська конвенція) низку законів України, що регулюють ці питання.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Верховна Рада схвалила 5 законопроектів у сфері охорони природи

Источник: https://ua.censor.net.ua/n412904
VEhrdlVXNDVReXN3V1VSUmRuUkhTVEJNV0ZGMlpFTTJNRXcwZGt3NVEza3dURmhTWjNSREsyWk9Rek13VEVSUmRYUkRLekJNTVRnd1RGaFJkWFJES3pCTWRsRjJkRU42TUZwaVVtcDNQVDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору