EN|RU|UK
 Політика України
  4237  25

 На митному посту "Столичний" оформлення вантажів здійснює фірма, пов'язана з братом начальника поста, - "Люстратор 7.62"

Компанія, пов'язана з начальником митного поста "Столичний" Сергієм Топальським і його братом Олександром, займається оформленням на митниці сотень машин. При чому спочатку вона працювала на посту "Святошин", де Топальський був начальником, а з його переведенням на пост "Столичний" перейшла працювати виключно на цей митний пост.

Про це йдеться в сюжеті журналістів "2+2" програми "Люстратор 7.62", передає Цензор.НЕТ.

"Тимчасовий виконувач обов'язків начальника Київської митниці ДФС, за сумісництвом начальник митного поста "Столичний" - Топальський Сергій Васильович разом зі своїм рідним братом Топальським Олександром ще в 2010 році створили митно-брокерську компанію під назвою ПП "Тріумф-СВ", яку офіційно зареєстрували за фактичним місцем проживання Олександра Топальського. Ця інформація була підтверджена візитом журналістів за даною адресою", - ідеться в сюжеті.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Насіров відсторонив начальників Закарпатської митниці Колеснікова і митного поста "Ужгород" Потоцького, - "Закарпаття онлайн". ДОКУМЕНТ

За даними журналістів, ПП "Тріумф-СВ" почала здійснювати оформлення на митному посту "Святошин" тільки з призначенням Сергія Топальського начальником поста.

"Коли він (Топальський. - ред.) пішов на підвищення й очолив митний пост "Столичний", компанія зникла з митного поста "Святошин" і почала оформляти тільки на посту "Столичний"", - зазначають журналісти.

У сюжеті програми говориться, що з початку 2015 року й до серпня цього ж року компанією "Тріумф-СВ" на митному посту "Святошин", де тоді керував Сергій Топальський, було оформлено близько 500 митних декларацій, причому абсолютно різного товару. Серед них: сантехнічні вироби, радіатори сталеві, меблі, подушки, садові парасолі, миючі засоби та багато іншого.

Також читайте: Виявлено мільярдні розкрадання на митницях під час ввезення в Україну автомобілів іноземцями. ДОКУМЕНТ

Начальник Одеської митниці Юлія Марушевська, коментуючи журналістом дані факти, назвала таке явище "митними майданчиками", які створюються для того, щоб у компаній була можливість мінімізувати податки на кожній декларації. Також вона зазначила, що завдяки таким схемам держава втрачає мільйонні прибутки.

Журналістам не вдалося отримати коментар Сергія Топальського щодо даної ситуації в зв'язку з його відпусткою, тому начальнику Державної фіскальної служби Роману Насірову було надіслано офіційний запит про проведення службової перевірки за виявленими фактами.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n412948
VEhrdlVXNWtRM2N3V1VoU2JIUkhRVEJNTjFGemJucFJiazVEZHpCWlJGSm5PVWRKTUV4WVVYTjBSMEl3V1hwUmRYUkRkMHg1TDFGMWRFTXJNRmxFVW1jNVF5OHdXV0pTYkhSSFVHWk9Remd3VEdwU1ozUkRPVEJNYWxKb2RFZFFaazVEVlRCTFZGRnZVVDA5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору