EN|RU|UK
 Суспільство
  8412  94

 Із впровадженням накопичувальної пенсійної системи ми запізнилися щонайменше на 14 років, - Розенко

Якби накопичувальна система пенсійного забезпечення була запроваджена 14 років тому, як це передбачено чинним законодавством, пенсіонери сьогодні мали б значно вищий рівень життя.

Про це в інтерв'ю виданню "Власть денег" заявив Віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко, передає Цензор.НЕТ із посиланням на повідомлення прес-служби Кабміну.

"Ідеальна модель пенсійної системи виписана в нашому законодавстві на досить серйозному європейському рівні. Вона передбачає трирівневу пенсійну систему (солідарну, накопичувальну і розвиток недержавного пенсійного страхування). Тобто передбачено, що українці повинні отримувати пенсію із трьох джерел, а не із одного, як сьогодні. Я вважаю таку систему доволі перспективною. Але ми розуміємо, що сьогодні вона не функціонує, працює тільки солідарний рівень", - сказав Розенко.

Дивіться: У ході реформи Україні треба скасувати решту пенсійних привілеїв, - Міклош. ВIДЕО

За словами віце-прем'єра, причина затягування із проведенням пенсійної реформи "у нерішучості, відсутності політичної волі і постійних спекуляціях політиканів стосовно накопичувальної системи".

"Я впевнений, що із впровадженням накопичувальної системи ми запізнилися щонайменше на 14 років. Якби її запровадили на початку 2000-х, вже сьогодні наші пенсіонери мали б значно вищий рівень життя. А головне, за рахунок того, що ресурси накопичувальної системи є додатковим ресурсом економіки, переконаний, такого обвалу ВВП, курсу гривні і економіки в цілому не відбулося б", - зауважив він.

"Я сподіваюся, що чинний уряд і Верховна Рада подолають комплекси стосовно накопичувальної системи й ухвалять нарешті цю важливу реформу", - наголосив Розенко.

Також читайте: Мінфін не відкидає підвищення пенсійного віку в ході реформи, - Данилюк

"Законопроект №4608, внесений урядом, вже перебуває на розгляді депутатів", - додав віце-прем'єр-міністр України.Источник: https://ua.censor.net.ua/n412958
VEhrdlVXOU9ReXN3VEdaUmRHUkRPVEJNY2xGMmFUaDJNRXd2VVhSa1F6a3dXVWhTYkhSREt6Qk1NMUYwWkVkQk1FeG9PREJNTDFGMFpFTTVNRmxJVW14MFF6VXdURE5SYzBORVVtZE9RekV3V1ZSUmRuUkhRVEJNZWxGelNIcFJkamxETVRCTU0xSm5aRWRYTUZrNFBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору