EN|RU|UK
 За кордоном
  11440  84

 "У вересні ситуація в промисловому виробництві погіршилася", - Мінекономрозвитку Росії

В економіці Росії триває спад.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться в доповіді, який підготувало Міністерство економічного розвитку РФ.

"Сезонно згладжений індекс ВВП у вересні показав негативну динаміку, склавши -0,2%. Позитивну динаміку із сезонним коригуванням показали видобуток корисних копалин, роздрібна торгівля. У річному вираженні, за оцінкою Мінекономрозвитку Росії, у вересні 2016 р. ВВП знизився на 0,7%, за дев'ять місяців - на 0,7%", - сказано в документі.

"У вересні ситуація в промисловому виробництві погіршилася. Розрахований Мінекономрозвитку Росії сезонно згладжений індекс промислового виробництва після серпневого зростання (0,3%) знову вийшов на рівень негативних значень (-0,2%)", - інформує відомство.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Уряд РФ пропонує Держдумі і надалі не індексувати виплати держслужбовцям, військовим і суддям

"Зниження обумовлене скороченням в обробних виробництвах (-0,4%). У видобутку корисних копалин збереглося зростання (0,2%), у виробництві та розподілі електроенергії, газу і води зростання становить 0,1%. У секторі проміжного попиту у вересні скоротилося зростання в галузях лісопромислового комплексу, в хімічному виробництві, в металургійному виробництві та виробництві готових металевих виробів; продовжилося скорочення у виробництві інших неметалевих мінеральних продуктів, стагнація - у виробництві гумових і пластмасових виробів; продовжилося зростання у виробництві коксу і нафтопродуктів", - ідеться в доповіді.

"Зі споживчих галузей у вересні скоротилося виробництво харчових продуктів, включаючи напої, і тютюну, виробництво шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів; відновилося зростання в текстильному і швейному виробництві. У галузях машинобудівного комплексу продовжилося скорочення у виробництві електричного, електронного та оптичного устаткування, у виробництві транспортних засобів та устаткування; відновилося зростання у виробництві машин та устаткування", - повідомляє Мінекономрозвитку Росії.

Також читайте: За 9 місяців ВВП Росії впав на 0,7%, - заступник голови Мінекономрозвитку Ведев

Нагадаємо, раніше Міністерство економічного розвитку РФ підготувало три прогнози соціально-економічного розвитку країни на 2017-2019 роки з урахуванням продовження санкцій проти Росії і відповідних контрзаходів Москви.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n413002
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
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору