EN|RU|UK
 Події
  4762  19

 Ковальчук: Я братиму участь у новому конкурсі на посаду голови "Укренерго"

Ковальчук також представив нового члена команди "Укренерго" - Михайла Бно-Айріяна.

Керівник НЕК "Укренерго" Всеволод Ковальчук у прямому ефірі телеканалу NewsOne заявив про готовність взяти участь у новому конкурсі глави компанії, пише Главком.

Активність у ЗМІ конкурсанта Зуєва Ковальчук пов'язав з інтересами деяких олігархів. Ковальчук зазначив, що на даний момент місце керівника компанії де-факто не вакантне, і він реалізує довгострокову програму реформування НЕК "Укренерго" за активної підтримки донорів.

"Донори хочуть розуміти, що компанія має стратегію, вона розвивається і в неї є чітке завдання рухатися вперед. Вони хочуть, щоб компанія стійко розвивалася, щоб була спадкоємність. Щоб вони чітко розуміли, куди рухається компанія і як. Вони бояться змін, які спричинять за собою прихід тих чи інших олігархічних груп, які можуть отримати контроль над багатомільярдними бюджетами, що виділяються донорами кредитних коштів", - заявив керівник держкомпанії, відповідаючи на запитання ведучого про мотивацію міжнародних донорів.

Ковальчук також зазначив, що нездорова медіа активність у ЗМІ підриває довіру до компанії. Міжнародні кредитори "Укренерго" зацікавлені в стабільності НЕК "Укренерго" і надійному партнерстві з державною компанією.

"Донори люблять, коли в компанії все прозоро і зрозуміло", - зазначив він. За словами Ковальчука, завдяки міжнародним фінансовим організаціям і кредиторам їм вдається потроху модернізувати і приводити в порядок всю інфраструктуру, в тому числі інфраструктуру "Укренерго".

Ковальчук також в ефірі презентував нового члена команди "Укренерго" - Михайла Бно-Айріяна, експерта в складній специфіці енергетичної дипломатії, громадського діяча, екс-керівника Департаменту стратегічного розвитку та євроінтеграції Міненерго при Володимирі Демчишині. Михайло Бно-Айріян призначений на посаду директора з комунікацій та міжнародного співробітництва в НЕК "Укренерго". У свою каденцію керівника департаменту міністерства він активно просував ідеї поділу НАК "Нафтогаз" і створення вільних ринків у ключових напрямках енергетики.

"В Україні давно немає достатнього інвестиційного ресурсу. Тому для реалізації масштабних інфраструктурних проектів не обійтися без зовнішньої підтримки. При цьому державні гарантії дозволяють держкомпанії залучати іноземні кредитні ресурси в рази дешевше, ніж усередині України. Коли виділяється фінансування на пільгових умовах, то зазвичай пакетом до грошей ідуть певні вимоги, які висувають міжнародні фінансові організації. Вони спрямовані на інституційну розбудову України, щоб змінювалося наше ставлення до бізнесу, до управління державними компаніями. Питання не тільки в прозорості, а в конкретних заходах", - заявив в ефірі NewsOne Михайло Бно-Айріян.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n413016
VEhrNGRrdzVRell3VERkUmRtUkROakJaVUZKblRrZENaazVEYWpCTWNsSm5Ua014TUV3elVYUmtSMEV3VEZCUmRtYzlQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору