EN|RU|UK
 Економіка, Суспільство
  1765  4

 ТОВ "Карпатигаз" спростовує звинувачення на свою адресу

26 жовтня Печерський районний суд міста Києва виніс постанову щодо майна ТОВ "Карпатигаз" у справі "Укргазвидобування".

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу ТОВ "Карпатигаз".

Судом було винесено постанову, якою забороняється продаж або відчуження технічного устаткування об'єктів нафтогазовидобувної промисловості, яке є власністю Учасників Спільної діяльності за Договором № 3 про спільну діяльність без утворення юридичної особи від 10.06.2002 р., з подальшими змінами та доповненнями (ДСД № 3).
Таким чином, суд заборонив ТОВ "Карпатигаз" відчужувати у будь-який спосіб таке устаткування. Ухвала суду не поширюється на використання активів Спільної діяльності. ТОВ "Карпатигаз" продовжує виконувати свої зобов'язання, а отже і далі здійснювати спільну діяльність в Україні в рамках ДСД №3. ТОВ "Карпатигаз" має намір оскаржити ухвалу у Апеляційному суді м. Києва.

Також читайте: Суд заарештував обладнання "Карпатигаз" у справі "Укргазвидобування"

Постанова була винесена в рамках кримінального провадження, ініційованого за заявою ПАТ "Укргазвидобування" від 5 вересня 2016 року. ПАТ "Укргазвидобування" є Учасником ДСД №3 та стороною арбітражного процесу проти ТОВ "Карпатигаз" та компанії Місен Ентерпрайзес АБ (Місен). ТОВ Карпатигаз та Місен вважають звинувачення ПАТ "Укргазвидобування" у кримінальному правопорушенні безпідставними та повністю їх заперечують.

ТОВ "Карпатигаз" і Місен заявляють, що завжди відкриті до співпраці зі слідчими органами і готові підтвердити законність господарської діяльності в рамках ДСД №3.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n413080
VEhrNGRrdzVRM293VEVSUmRETjZVWFprUTNjd1dWUlNaM1JEZDJaT1IwSXdXVkJSZEVoNlVXODVRell3V1VSUmN6bERkekJNWmxGemRFTTBNRXhVVVhaMFEzZ3dXVkJSYzNSRGR6Qk1NMUYyWkVkUVprNURZVEJNUkZKblRrTXZNRXhFVW1kMFF6UXdURkJSYzA1RE13PT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору