EN|RU|UK
 Політика України
  2215  17

 Зараз починається важливий етап контрольної перевірки поданих е-декларацій: НАЗК повинно мати можливість працювати незалежно і вільно, - представництво ЄС в Україні

У представництві Європейського Союзу в Україні наголошують на важливості організації незалежної перевірки Національним агентством з питань запобігання корупції (НАЗК) електронних декларацій доходів та майна українських чиновників, а також подальшої ефективної безперебійної роботи системи е-декларування.

"Завершення першого раунду електронного декларування доходів - в результаті чого ми стали свідками дуже високої явки серед декларантів - знаменує собою важливий етап антикорупційних реформ в Україні ... Зараз починається важливий етап контрольної перевірки поданих електронних декларацій. НАЗК повинно мати можливість працювати повністю незалежно і вільно від будь-якого політичного втручання. Агентство має отримати необхідні кошти для виконання своїх важливих функцій, що стосуються перевірки інформації, представленої в деклараціях", - йдеться в коментарі заступника голови представництва Томаса Фреллесена, передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

Т.Фреллесен також зазначив, що ефективне використання системи електронного декларування надає важливий інструмент для підвищення підзвітності державних службовців та суспільної довіри до них.

Читайте також: Офіційної реакції ЄС на е-декларування в Україні ще немає, - МЗС

"Дуже важливо, щоб українська влада і надалі забезпечувала стійкість цієї системи і цілісність чинного антикорупційного законодавства. Успішний запуск системи повинен поєднуватися з її ефективним і безперебійним функціонуванням", - підкреслює заступник голови представництва ЄС в Україні.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n413127
TUV4VmREQk1WRkYwWkVNMk1FeDJVWE5PUjBFd1RFUlNhSFJIVnpCYVkyY3dURlJSZEdSSFFUQk1ZbEpuWkVNM01GbFFVWFIwUTNnd1REZFJjM1JIUnpCYVlsRnphVGgyVEhrdlVYUmtRemN3VEZoUmRYUkhRekJaUkZGMmRFTTVNRXd6VVhSVFJGRjBUa014TUV4eVVYVTVRM2N3V1VSU1p6bERlVEJNUkZGMlpFTTVNRms1T0RCSlZGRnpkRWRCTUV3M1VtZGtReXN3V1RkUmRETjZVVzVrUTFFd1NtWlJiV2M5UFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору