EN|RU|UK
 Політика України
  14001  33

 Рада відхилила ветований Порошенком закон про спрощення призначення субсидій пенсіонерам та інвалідам

Верховна Рада України відхилила закон "Про внесення змін до закону "Про житлово-комунальні послуги" щодо нарахування субсидій пенсіонерам та інвалідам".

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Український парламент у вівторок розглянув пропозиції Президента України до відповідного законопроекту №2676. За словами глави держави, цей закон не може бути підписаний, оскільки запропоновані норми ускладнюють процедуру призначення субсидій для непрацюючих пенсіонерів та непрацюючих інвалідів, тобто приведуть до результату, протилежного заявленому.

"Жодним чином не заперечую проти необхідності спрощення процедури оформлення пенсіонерами і інвалідами субсидій для компенсації витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, але змушений констатувати, що аналіз положень закону, який надійшов на підпис, свідчить, що їм ускладнюються процедури призначення субсидій", - йдеться в пропозиціях глави держави.

Голова Верховної Ради Андрій Парубій спочатку поставив на голосування пропозицію погодитися з пропозиціями президента і відхилити цей закон. За цю пропозицію проголосувало лише 109 народних депутатів.

Згідно з процедурою, потім спікер поставив на голосування пропозицію подолати вето президента. За це, в свою чергу, проголосувало 173 народні депутати за необхідних 300 голосів.

Таким чином, згідно з процедурою, цей закон вважається відхиленим.

Закон передбачає за спрощеною процедурою здійснювати призначення і надання структурним підрозділам з питань соціального захисту населення субсидій для компенсації витрат на оплату житлово-комунального господарства для непрацюючих пенсіонерів та інвалідів, які зареєстровані в житловому приміщенні, без звернення громадянина, а на основі відомості Пенсійного фонду України, інших органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, отриманих у порядку обміну інформацією.


Источник: https://ua.censor.net.ua/n413144
VEhrdlVXNDVReXN3V1VSUmRuUkhTVEJNV0ZGMlpFTTJNRXcwZGt3NVEza3dURmhTWjNSREsyWk9Rek13VEVSUmRYUkRLekJNTVRnd1dtSlJkbVJEZVRCTVJGRjFPVWRYTUV4VVVYVkllbEYyT1VNeE1Fd3pVbWRrUjFjd1REZFJkbVJETVRCWlJGRjFTSHBTWjJSSFJEQk1TRkpuWkVNME1FeFVVbXgwUjFCbVRrTlRNRXRCUFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору