EN|RU|UK
 Події
  4201  10

 Кауфман стверджує, що не купував банк "Михайлівський"

Український бізнесмен Борис Кауфман категорично спростовує будь-яке відношення до банку "Михайлівський".

Як передає Цензор.НЕТ, про це бізнесмен заявив Forbes Україна.

"Офіційно заявляю, що я не здійснював операції з купівлі банку "Михайлівський". Відповідно до українського законодавства, придбання будь-якого комерційного банку країни не може пройти без узгодження НБУ. Ні я, ні мої представники не висловлювали намірів і не подавали документів регулятору з метою купівлі банку "Михайлівський", - зазначив Кауфман.

Крім того, він попросив представників ЗМІ не поширювати недостовірну інформацію, яка може стати джерелом маніпуляції громадською думкою в рамках проблем банку "Михайлівський", до яких, за його словами, бізнесмен не має ніякого відношення.

Раніше бізнесмен Віктор Поліщук заявив, що напередодні введення в банк "Михайлівський" тимчасової адміністрації він його продав Борису Кауфману.

Як повідомлялося, Нацбанк визнав банк "Михайлівський" неплатоспроможним 23 травня 2016 року і повідомив, що ще 23 грудня 2015 року присвоїв фінустанові статус проблемного в зв'язку з ризиковою діяльністю.
Незважаючи на це, 20 травня 2016 року банк провів операції, за підсумками яких навантаження на Фонд гарантування зросло з 1,6 млрд грн до 2,6 млрд грн.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n413160
VEhrdlVXMTBRM2N3V1ZCU2FFNURPREJNUkZGMlV6aDJNRXhJVVhOT1F6a3dUSEpSZFVFOVBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору