EN|RU|UK
 Політика України
  1983  5

 Рада сьогодні розгляне ратифікацію меморандуму з Великобританією про співпрацю у сфері оборони і законопроекти про медицину

Рада на пленарному засіданні в середу розгляне законопроект №0111 про ратифікацію меморандуму про взаєморозуміння з Великобританією з питання співпраці у сфері оборони.

Про це йдеться в порядку денному засідання парламенту, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.

Також Рада має намір розглянути питання охорони здоров'я, зокрема, законопроект №4074 (перше читання) про доступ до результатів клінічних випробувань лікарських засобів та №1164 (друге читання) про введення надбавки працівникам швидкої допомоги за особливі умови праці до 20% окладу. А також про внесення змін до закону "Про донорство крові та її компонентів"; про внесення змін до закону "Основи законодавства України про охорону здоров'я" щодо запровадження пастирської опіки в сфері охорони здоров'я та інші.

Крім того, парламент планує розглянути проекти постанов №3312-д-П і №3312-д-П1 про скасування результатів голосування за скасування необхідності для випускників-медиків здійснювати обов'язкове відпрацювання після завершення навчання за рахунок коштів державного бюджету.

У порядку денному також вказано проект постанови №5237 про присудження у 2016 році премії Ради за внесок молоді у розвиток парламентаризму та місцевого самоврядування.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n413210
VEhrNGRrdzVRemd3VEZoUmRFNUROREJaWWxGMVRrTTVNRXhDT0RCS1RGRnZTSHBSYTNSRE1UQk1kbEYxVGtNMk1FeEJaekJLU0ZKblRrTTBNRmxNVVhOT1F6a3dXbUpTYW5jOVBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору