EN|RU|UK
 Суспільство
  5715  20

 Люди на зразок Бірюкова вважають, що наша армія має знищувати природу, роздаючи степовий заказник під оранку фермерам, - координатор волонтерів WWF в Україні Плига

Йдеться про колишній Тарутинський полігон, на території якого було створено заказник.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці в Фейсбуці написав координатор волонтерів WWF в Україні Андрій Плига.

"Знову і знову доводиться повертатись до теми, чого за 42 роки тварин на світі стало на 58% менше. Чого? Бо існують такі довбаки, як Юрій Бирюков.

Які щиро вважають, що наша армія повинна знищувати нашу природу, роздаючи степовий заказник, створений на території колишнього полігону, під оранку фермерам. При тому що 98% степів у нас уже успішно знищено.

Також читайте: Порошенко наклав вето на закон про стратегічну екологічну оцінку проектів державного планування

І нам дійсно є на кого рівнятися, он армія Росії систематично утюжить бомбардуваннями віджатий у нас заповідний Караларський степ в Криму з нашими останніми хохітвами, і тренується в стрільбах на теж віджатій у нас частині національного парку Меотида на Азовському морі, де знищила єдину на Азовському морі нашу колонію пеліканів. Зашибісь приклад для наслідування!

А ось інший приклад. Армія США охороняє на полігонах птахів і метеликів. Метеликів, Карл! Бірюков і всі хто його підтримує, послухайте-почитайте, «реформатори». І обирайте правильні орієнтири.

"Охороняти природу - значить охороняти Батьківщину" (відомий російський, курва, письменник).

Він також опублікував скан допису Юрія Бірюкова, з якого зрозуміло, що мова про колишній Тарутинський полігон.
скрин

полигон
Источник: https://ua.censor.net.ua/n413254
VEhrdlVXdGtSMWN3V1VSU2FuUkROakJNTjFGemFUaDJNRXhZVVhWMFF5c3dUSFpSZG5SRGVqQmFZbEpxTTNwUmRqbERLekJNZGxKc2RFTjZNRXczVVhaUlBUMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору