EN|RU|UK
 Суспільство
  2091  6

 Пробне ЗНО відбудеться в квітні. Реєстрація починається з 10 січня, - Центр оцінювання якості освіти

Щороку з метою ознайомлення всіх бажаючих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця Український та регіональні центри оцінювання якості освіти організовують пробне зовнішнє незалежне оцінювання. У 2017 році пробне ЗНО відбудеться 1 та 8 квітня.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в офіційному повідомленні Українського Центру оцінювання якості освіти.

Участь у пробному ЗНО є важливою складовою підготовки до тестування. Завдання, що створюються у формі предметних тестів, відповідають програмам зовнішнього незалежного оцінювання, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт, а процедура проведення є максимально наближеною до процедури проведення основного ЗНО.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Шкільні випускні іспити наступного року пройдуть у формі ЗНО, - глава Центру оцінювання якості освіти Карандій

Зареєструватися для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти. Реєстрація триватиме з 10 до 31 січня 2017 року.

Кожен зареєстрований учасник може взяти участь в одному із запропонованих в той чи інший день предметів за вибором, згідно з графіком проведення: 1 квітня відбудеться пробне зовнішнє оцінювання з української мови і літератури, 8 квітня - з інших предметів (історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, російської, французької мов).

Також читайте: Зовнішнє незалежне оцінювання знань наступного року триватиме з 23 травня по 16 червня

Участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні є платною послугою для учасників та неприбутковою для організаторів і проводиться за кошти фізичних та юридичних осіб. Вартість одного тестування для одного учасника визначає кожний регіональний центр оцінювання якості освіти окремо. Цю інформацію розміщено на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Також читайте: ЗНО з англійської мови наступного року ще не буде обов'язковим для випускників, - директор УЦОЯО Карандій

Звертаємо увагу, що реєстрація для проходження пробного тестування не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Результати пробного зовнішнього незалежного оцінювання не зараховуються як оцінки за державну підсумкову атестацію та не використовуються для участі в конкурсному відборі під час вступу до вищих навчальних закладів.

Більше інформації про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання розміщені на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n413361
VEhrNGRrdzVSME13VEZoU1oyUkhRekJaVUZGemRFTjNNRXd6VVhaa1IxQm1Ua05ZTUVvelVXNXVlbEZ3ZEVNeE1Fd3pVbWQwUjBGSlRrTXJNRmxpVW14MFF6a3dXVGRSYzNSRGR6Qk1NMUYyWkVkUVNVNUhVREJNY2xGMmRFZENNRmxNVW14cFJGRjJkRWRDTUV4TVVteDBSME13VEdjOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору