EN|RU|UK
 Політика України
  2122  8

 Дорожній фонд може почати роботу в 2018 році

Міністерство фінансів і транспортний комітет Верховної Ради домовилися про перенесення запуску Дорожнього фонду, який повинен стати джерелом фінансування ремонту та будівництва автомобільних доріг країни, з 2017 на 2018 рік.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці в Фейсбуці повідомив глава транспортного комітету Верховної Ради Ярослав Дубневич за фактом зустрічі представників комітету з міністром інфраструктури Володимиром Омеляном.

"Ми повинні реально дивитися на можливості нашого бюджету, тому тут ми порозумілися з Мінфіном і погодилися на повноцінний запуск дорожнього фонду з 2018 року", - написав він.

За його словами, в 2017 році буде проводитися реформування "Укравтодору".

"Наступний рік плануємо як перехідний з реформування управління "Укравтодору" і будемо домагатися збільшення рядків у проекті бюджету за програмами фінансування дорожньої галузі", - додав він.

Дубневич повідомив, що розглянули також проект закону про залізничний транспорт, яким пропонується ввести низку істотних змін щодо функціонування залізниці: допустити до участі в перевезеннях приватних перевізників, ввести вільні тарифи на перевезення.

За рішенням комітету було створено робочу групу з розробки цього законопроекту, за результатами засідань якої є спільне бачення і Міністерства, і представників бізнесу про необхідність суттєвого доопрацювання цього законопроекту.

Також рекомендували повернути на доопрацювання законопроект про приведення законодавства у сфері автомобільного транспорту у відповідність до актів Європейського Союзу.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n413482
VEhrdlVXNTBRemd3VEZoUmRUbEhVREJNTVRnd1NsUlNaemxEZURCTU0xRjBaRU41TUV4cVVtaDVPSFl3VEZSUmRuUkhRVEJNTjFGek9VTTBaazVEVXpCTFFqZ3dTMUJSZFhSSFFUQk1SRkZ6ZEVkRE1FdzNVWFJPUXlzd1dVRTk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору