EN|RU|UK
 Політика України
  6286  96

 Я знаю кількох людей, які розглядають можливість залишення Кабміну через низькі зарплати, - Данилюк

Міністр фінансів Олександр Данилюк незадоволений своєю заробітною платою і вважає, що держслужбовців має бути набагато менше, але зарплати у них повинні бути набагато більшими.

Про це він розповів в інтерв'ю газеті Сегодня, передає Цензор.НЕТ.

"Мені моєї зарплати не вистачає - я живу на заощадження. І я вам хочу сказати, що це стосується не тільки міністрів, це стосується і заступників міністрів, я знаю кількох людей, які розглядають можливість піти", - заявив Данилюк.

На уточнювальне запитання, чи не про співробітників Мінфіну каже міністр, він відповів: "Ні, ми ж тільки недавно прийшли, хоча проблеми теж є. Ця проблема обговорюється регулярно, особливо тими, хто прийшов (у Кабмін. - Ред.) два з половиною роки тому (заступники міністрів у Мінекономіки. - Ред.). Адже коли ми обговорювали закон про держслужбу, як раз було кілька заступників міністрів, які теж активно підключалися, бо розуміли, що це важливо".

Данилюк вважає, що держслужба - це не соціальний захист і не спосіб працевлаштовувати сотні тисяч людей.

"Тепер зверніть увагу, наскільки моя риторика зараз резонує з тим, що я говорив тоді. Я за те, щоб у нас на держслужбу приходили кращі. Я вважаю, що держслужба - це не соціальний захист і не спосіб влаштовувати сотні тисяч людей. У нас всі звикли, раз чиновник - значить поганий - ми створили такий імідж. А насправді від цього чиновника в нашій системі залежить, як будуть жити люди. Так краще ж нам залучити кращих, які б не займалися корупцією і не просиджували штани, а реально могли змінювати країну. Держслужбовців має бути набагато менше, але зарплати у них повинні бути набагато вищими", - заявив Данилюк.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n413488
VEhrdlVXeE9RM2N3VEROUmRVNUROekJaTjFGMWFVUlJiblJETnpCTVdGRjFkRWRDTUV4RVVYWmtRekF3V1VGMlREbERNekJNUkZKblRrTXJNRXhJVW14MFIwTXdURE5SYzBORVVYWTVRemN3VEVSU1ozUkRkMlpPUTJFd1RFUlJjMlJET0RCYVlsRjJVVDA5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору