EN|RU|UK
 Політика України
  19468  48

 Керівник китайської CNBM покинув енергетичний форум на знак протесту проти наміру знизити "зелені тарифи"

Керівник китайської корпорації CNBM New Energy Engineering Co., Ltd (member of CNBM Group Corporation) Юнчжи Чень (Youngzhi Chen) відмовився виступати на 7-му Українсько-Європейському Енергетичному Дні на знак протесту проти наміру без обговорення з інвесторами знизити "зелені тарифи".

Представник компанії оголосив про це на форумі й покинув захід. Про це Українським Новинам повідомив представник компанії.

"Наш керівник пан Чень сьогодні планував виступити на цьому Форумі. Однак ми не будемо виступати. Це пов'язано з подіями, які відбулися вчора на засіданні Комітету з ПЕК, де розглядали питання, яке стосується наших активів в Україні. Нам не дали можливості сказати все, що ми думаємо. З таким зневажливим ставленням до нас подальше спілкування не має сенсу", - сказав представник компанії Тянь Вей.

Він заявив свою позицію і покинув сцену форуму, відмовившись від виступу.

У червні 2015 року Верховна Рада змінила правила застосування "зеленого" тарифу і тимчасово, до 1 січня 2017 року, знизила "зелений" тариф для сонячних електростанцій потужністю понад 10 МВт, які були введені в експлуатацію до 1 липня 2015 року. З 2017 року тарифи для СЕС повинні повернутися на колишній рівень.

У вересні депутат Ради від фракції "Народний фронт" Тетяна Чорновол опублікувала блог на "Українській правді" із закликом переглянути тарифи для СЕС, що раніше належали Active Solar, і зареєструвала законопроект про зниження коефіцієнта "зеленого" тарифу для великих СЕС (понад 10 МВт) в 1,8 раза (законопроект 5129). При цьому її законопроект спрямовано на станції, які вже введено в експлуатацію до 31 грудня 2015 року. Під потенційну дію цього законопроекту підпадають усі вищезгадані станції CNBM.

2 листопада профільний парламентський комітет підтримав законопроект Чорновол всього після 10 хвилин обговорення, не вислухавши належним чином представників CNBM.

CNBM International є найбільшим гравцем на ринку сонячної енергетики України.

Зокрема, із середини 2014 року CNBM володіє сонячними електростанціями "Лиманська Енерджі 1", "Лиманська Енерджі 2", "Приозерне 1", "Приозерне 2", "Франко Солар", "Франко Піві", "Дунайська СЕС 1", "Дунайська СЕС 2" (всі - Одеська обл.), "Нептун Солар" і "Схід Солар" (Миколаївська обл.).
Источник: https://ua.censor.net.ua/n413510
VEhrNGRrdzVSME13VEVSU1owNUROREJaVkZGMVNIcFJkR1JET1RCTVdGSm5Ua042TUV4WVVtZDBRelF3VEhKUmMwaDRSRlJyU2s0PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору