EN|RU|UK
 Політика України
  8735  21

 Бійці Військової служби правопорядку ЗСУ завершили навчання канадських фахівців з курсу "Застосування сили". ФОТОрепортаж

Військова служба правопорядку (ВСП) ЗСУ разом із канадськими партнерами в рамках підкомітету військової поліції Об'єднаного мультинаціонального комітету з питань військового співробітництва та оборонного реформування провела курс "Застосування сили".

Про це повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ.

Курс "Застосування сили" проходить особовий склад ВСП з усієї України, який займається патрульно-постовою службою. Проводять навчання представники Військової поліції Збройних сил Канади. Тривалість курсу - 2 тижні.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Масштабні навчання МВС у Борисполі: КОРД знешкодив транснаціональну кримінальну групу. ФОТОрепортаж+ВІДЕО

Сьогодні по завершенню курсу 24 бійці Військової служби правопорядку здали екзамен з курсу "Застосування сили".

Іспит складався з кількох частин: розігрів, основна частина (на матах відпрацьовуються деякі елементи боротьби і захист від холодної зброї, на інших точках - затримання військовослужбовця-дезертира, елементи затримання і швидкого обшуку). Після цього - теоретична частина, відповідно до тих матеріалів, які давали протягом 2-х тижнів курсової підготовки.

Перед початком того, хто повинен проходити іспит, інструктор вводить у стан стресу. Військовослужбовець віджимається від підлоги, виконує удари, бігає на місці, щоб розігрітися і зробити частішим серцевий ритм.

канада всу обучение

Потім він потрапляє в зал, де перед ним на маті опиняється "агресивний правопорушник" - переодягнений канадський інструктор у захисному костюмі, який провокує його на дію. Залежно від реакції українського військовослужбовця канадські тренери визначають, здав він іспит чи ні. Тут немає оцінок. Важливо, "живі" учасники спарингу чи ні. Можна просто здати або ні. Важливо, чи використовував він правильно техніку прийомів, чи використовував він адекватно силу в запропонованій ситуації. Був він рішучий і спокійний чи втратив пильність.

канада всу обучение

На іншій платформі відбувається "затримання правопорушника". Оцінюють наскільки військовослужбовець володіє ситуацією, як спритно і швидко одягає наручники, ретельно проводить обшук, чи правильно подає команди порушнику.

канада всу обучение

канада всу обучение

канада всу обучение

канада всу обучение

Письмовий іспит не в тестовому варіанті. Потрібно не вибирати із запропонованих варіантів, а саме знати перелік, наприклад, 10 "смертельних помилок поліцейського", які можу призвести до смерті насамперед самого поліцейського, перерахувати тактичні принципи.

Щоб дотримати ефект несподіванки, бійці, які вже здали іспит, перебувають окремо від тих, хто ще не пройшов, важливо не ділилися відчуттями і деталями самого іспиту. Якщо офіцер не здасть, його чекає додаткове пояснення і робота над помилками, потім військовослужбовцю дадуть другий шанс у цей же день пройти іспит.

Також читайте: 20 канадських поліцейських прибудуть в Україну для навчання українських колег, - Деканоідзе

У Канаді такий тренінг триває 6 тижнів. За словами керівника групи канадських тренерів Пола Меллема, він куди більш насичений інтерактивними симуляціями.

"Взагалі я в Україні вдруге. Дуже цікаво працювати з українськими офіцерами. Ми даємо структуровані напрацювання, модель поведінки. Наприклад, дуже детально розбирали днями випадок з убивством поліцейських у Дніпрі, щоб такого більше не повторилося. Дуже багато хлопців, які проходять наш курс, приїхали з АТО, вони діляться особливостями роботи там. Цей діалог допомагає нам зрозуміти, на що саме в плані підготовки ми повинні звернути увагу", - зазначив Меллем.

Через тиждень почнеться курс "досудового розслідування" для офіцерів Військової служби правопорядку в ЗСУ.
Источник: https://ua.censor.net.ua/p413540
VEhrNGRrdzVRM2t3VEdwU2FVNUROakJhWWxGMU0zcFJjM1JIVnpCTWJsSm5aRWROTUV4eVVYWjBRM2t3VERkU1oyUkROekJaVUZGMGRFTjRNRXczVVhOMFIwY3dXbG80TUV4RVVtZE9Remd3V21KU2FqTjZVVzEwUTNjd1RETlJjMDVETURCTVFUMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору