EN|RU|UK
 Суспільство
  3901  17

 Набула чинності Паризька угода щодо клімату

Угода має стримати підвищення температури повітря на планеті до кінця століття.

В інтерв'ю DW секретар ООН щодо клімату Патрісія Еспіноса назвала документ історичним, передає Цензор.НЕТ. За її словами, він "закладає основу для іншого світу".

Паризька угода щодо клімату набула чинності в п'ятницю, 4 листопада. Умовою для цього була ратифікація документа 55 країнами, на які припадає не менше 55% загальносвітового обсягу викидів парникових газів.

Також читайте: Порошенко затвердив ратифікацію Паризької угоди щодо клімату

Глобальну угоду про запобігання змінам клімату було ухвалено в грудні 2015 року в Парижі. Представники 195 держав домовилися скорочувати викиди в атмосферу, щоб стримувати підвищення температури повітря на планеті до кінця цього століття в межах двох градусів за Цельсієм від рівня доіндустріальної епохи. В ідеальному випадку підвищення середньої температури не має перевищувати півтора градуса. Кожна з країн повинна буде самостійно визначати свою політику щодо зниження або обмеження викидів CO2.

Важливим кроком для вступу в силу Паризької угоди стала її одночасна ратифікація Китаєм і США - саме на ці дві країни припадає 38 відсотків шкідливих викидів. З 7 по 18 листопада в Маракеші триватиме зустріч представників близько 200 країн, які планують обговорити зміни клімату на планеті.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Верховна Рада схвалила 5 законопроектів у сфері охорони природи

Источник: https://ua.censor.net.ua/n413556
VEhrNGRrdzVRell3VEhaU2JIUkRPREJNUkZKbmJucFJkR1JETmpCTU4xRjFPVU1yTUV4UVVteDBSMUE9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору