EN|RU|UK
 За кордоном
  69730  210

 Терорист Гіркін: Путін вирішив поховати Росію і російський народ остаточно - і вже не на рівні звичайного соціально-економічного "тихого геноциду"

Президента РФ звинуватили у відмові від історії Росії.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це в своєму ЖЖ пише російський терорист Ігор Гіркін.

"Відмова від Росії. Відмова від історії. Відмова від народу.
Путін відмовився від усього.

У міру того, як історична (в прямому сенсі слова) вказівка Путіна - законодавчо створити "Російську Націю", "осідає" в моєму мозку, відчуття від такої ініціативи стає все більш зловісним", - написав Гіркін.

За його словами, фактично, йдеться про "остаточне і безповоротне визнання факту того, що держава "Російська Федерація" народилося в 1991 році "з нуля" і не має ні історичного правонаступництва ні від СРСР, ні від Російської Імперії, ні навіть від просто Росії (як історико-географічного поняття).

Про повну відмову від факту базування державної ідеології на історії та національному самовідчутті Російського народу. По суті - чисто троцькістсько-більшовицький акт ігнорування національно-державної складової.

Спробі запуску в РФ "плавильного котла" національностей для формування якоїсь нової "усередненої" безнаціональної "мультикультурної" спільноти - заповітної мрії всіх адептів масонства з 18 століття до наших днів.

Формуванні принципово нової і такої, що не має аналогів в історії Вітчизни державної і суспільної ідеології, яка заперечує всі попередні історичні проекти.

Загалом, по суті, Путін вирішив поховати Росію і російський народ остаточно - і вже не на рівні звичайного соціально-економічного "тихого геноциду", а на ідеологічному", - написав Гіркін.

Разом з тим він висловив сумнів у тому, що Путіну вдасться реалізувати цей проект.

"Занадто далеко зайшли процеси, запущені ним самим чи то через дурість, чи то через авантюризм і недалекоглядність радників. Але, мабуть, Володимир Володимирович сподівається, що в будь-якому випадку така спроба буде йому "зарахована" з боку "поважних західних партнерів". "Я свій, я хороший!" - саме цей несамовитий крик до "шановних західних партнерів" звучить у новій "національній ідеї" ...

Подивимося, що скаже Російська Православна Церква на таку "інновацію", по суті своїй - абсолютно антихристиянську. Адже справа не тільки в тому, що Путін намагається (з православної точки зору) вкласти свій "камінчик" у будівництво майбутнього трону Антихриста - реалізація його ідеї означає й остаточну відмову від Православ'я, як від традиційної релігії більшості громадян країни. Раз Русский народ (традиційно православний) більше не є "базою" для держави, саме ця держава більше не вважає себе спадкоємцем Русі - Великого Князівства Московського - Московського Царства - Російської Імперії, то РПЦ повинна буде перейти в один розряд з усіма іншими релігійними організаціями і лише "конкурувати" з ними в боротьбі за те, щоб у новій "мультикультурній" державі для неї залишилося хоч якесь місце - адже посилатися на історичні традиції більш не має ніякого сенсу.

Тож, завтра, як чув, збираються урочисто відкрити пам'ятник Князю Володимиру ... У зв'язку із заявою Путіна, це відкриття слід скасувати, а пам'ятник - відправити на переплавку (разом з багатьма іншими). Тому, що Князь Володимир не належав до "Російської Нації" - він народився за межами нинішньої Російської Федерації, ніколи не був її громадянином (не був "росіянином", а руським князем), і взагалі - представником "української нації" ... Навіщо йому пам'ятник біля Кремля? Краще там поставити пам'ятник Борису Миколайовичу Єльцину - предтечі Володимира Володимировича і фактичного засновника "російської нації". Метрів так у 50 висотою ... ", - зазначив терорист Ігор Гіркін.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n413559
VEhrdlVXNDVSMFF3V1V4U2JIUkRPV1pPUTFRd1dtSlNaMDVETmpCYVlsRjJVemgyTUZsTVVYUmtSMEV3VERkU1owNUROREJNWmxGMlFUMDk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору