EN|RU|UK
 Політика України
  29160  43

 "Я розумію фрустрацію українців", - євродепутат про е-декларації

Депутат Європарламенту від Польщі Міхал Боні позитивно оцінює введення в Україні системи електронного декларування матеріально-фінансового стану державних службовців і вважає, що цей процес не повинен бути скомпрометований результатами оцінки статків українських можновладців.

Про це польський політик, заявив в коментарі УКРІНФОРМу, передає Цензор.НЕТ.

"Я вважаю, що е-декларування є дуже потужним інструментом для забезпечення прозорого інформування з боку чиновників і бізнесменів. Його головною метою є забезпечення довіри в процесі заповнення, а також контролю з боку органів, які відповідальні за це. Я розумію фрустрацію українців …", - зазначив депутат Європарламенту, відповідаючи на питання щодо його оцінки тих фактів, що народні обранці в Україні повідомили про наявність у їхніх численних приміщеннях мільйонів готівки, десятків дорогоцінних годинників, творів мистецтва та навіть приватних храмів, які вони мають у власності.

Одночасно Боні підкреслив, що не треба спекулювати навколо самої системи електронного декларування, яка є засобом боротьби з корупцією, і результатів оцінки багатств чиновників і політиків.

"Корупція є головною проблемою в Україні, яка отруює економіку, не дозволяє розвиватися малому і середньому підприємництву, не дозволяє залучати міжнародні інвестиції і в цілому належним чином функціонувати державі", - сказав польський політик.

Продовжуючи проблематику е-декларування та боротьби з корупцією, депутат Європарламенту зазначив, що тут найбільш важливо відстежувати зміст і зміни в деклараціях в наступні роки, що має ґрунтуватися на справедливих оцінках.

"Тому я вважаю, що головне завдання е-декларування досягнуто. Я хочу привітати уряд з тим, що йому вдалося зламати стару систему", - також заявив польський парламентарій.

Він згадав досвід Польщі, коли в цьому питанні було необхідно ухвалювати рішення, зокрема, про так звані, нульові декларації, щоб далі можна було оцінювати розвиток подій.

"І це було зроблено. Ми також пройшли складний період в історії Польщі. Але лише завзятість і воля до перетворень зробили нас рішучими і успішними. Я впевнений, що Україна змінюється на краще", - підкреслив європейський політик.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n413583
TUV4VmREQk1WRkYwWkVNMk1FeDJVWE5PUjBFd1RFUlNhSFJIVnpCYVkyY3dURlJSZEdSSFFUQk1ZbEpuWkVNM01GbFFVWFIwUTNnd1REZFJjM1JIUnpCYVlsRnphVGgyVEhrdlVYUk9RekV3VEhKUmRUbERkekJaUkZGelRrZEhNRnBpVW1vemVsRjFkRU1yTUZsRVVtYzVReTh3V1dKU2JIUkhVR1pPUXpFd1RIWlJkR1JETmpCWlRGSm5Ua01yTUV3elVYWmtRekZKVGtNd01FeFlVWFYwUXpjd1RFUlNaMDVIUkRCTVRGRnpUa001TUV3elVtb3plbEZvVGtONU1GbEVVWFowUjBJd1REZFNhblJETTJaT1EwVXdURXhTWjA1REt6Qk1MMUZ6VGtkQk1FeDJVWE5PUXpnd1RGaFJkbVJIUTJaT1EyWXdURGRSZFRsSFRUQlpibEZ6UVQwOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору