EN|RU|UK
 Політика України, За кордоном
  15885  40

 Е-декларування в Україні - це успіх на пострадянському просторі. Після цього ЄС не має права затягувати надання безвізового режиму, - депутат Бундестагу

З початком роботи системи електронного декларування Україна усунула всі перешкоди на шляху до отримання безвізового режиму, тепер рішення повинна прийняти Європа.

Про це в коментарі УКРІНФОРМу заявила депутат німецького Бундестагу від партії Союз 90/Зелені, член ПАРЄ Марі-Луїза Бек, передає Цензор.НЕТ.

"З введенням електронної декларації Україна виконала всі вимоги ЄС щодо лібералізації візового режиму. Тепер м'яч на полі ЄС: він не може довше відкладати візове питання, але повинен дотриматися своєї обіцянки про скасування візового режиму", - вважає депутат.

Інакше, попереджає вона, ЄС загрожує втрата віри українців в європейські цінності спільноти і ослаблення руху власне українських реформ.

Бек зазначає, що система електронного декларування, яке направляється МВФ, є "важливим кроком на шляху до більшої прозорості в парламенті, в якому пов'язані політика і бізнес". На її думку, представлені сьогодні цифри доводять, що "розплутування мережі олігархічних структур і корумпованих політиків, як і раніше, буде залишатися політичною боротьбою".

Незважаючи на те, що "ми, як і раніше, не маємо справу зі справді повним розкриттям активів, це все одно є успіхом на пострадянському просторі", підкреслює німецький політик, нагадуючи про те, що саме такої прозорості вимагали прихильники Майдану.
Депутат Бундестагу каже, що розкриті статки депутатів розпалюють недовіру в їх народних обранців. Щоб повернути цю довіру, тим доведеться пояснити, як вони отримали свої капітали. І якщо вони не зможуть зробити це переконливо, Національне антикорупційне бюро і Міністерство юстиції будуть покликані перевірити цих персон, і в разі незаконного збагачення санкціонувати вжиття заходів.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n413593
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
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору