EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  12529  71

 Розенко доручив Пенсійному фонду в найкоротші терміни здійснити необхідні перерахунки у зв'язку з підвищенням мінімальної пенсії з 1 грудня

Віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко на виїзному засіданні правління Пенсійного фонду України у Львові доручив в найкоротші терміни здійснити необхідні перерахунки у зв'язку з підвищенням розміру мінімальної пенсії з 1 грудня 2016 року.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі Кабміну.

"Ми маємо достатні можливості для того, щоб з 1 грудня 2016 року забезпечити підвищення прожиткового мінімуму і мінімальної пенсії на 10%. Тому завдання перед Пенсійним фондом стоїть у найкоротші забезпечити всі необхідні перерахунки", - сказав він.

Розенко також припустив, що пенсійні виплати тим, хто, згідно з графіком, повинен отримати пенсію на початку січня 2017 року, будуть здійснені в кінці грудня 2016 року, як це було в минулому році.

"Я припускаю, що пенсійні виплати, які ми повинні забезпечити в січні 2017 року, ми будемо здійснювати до Нового року", - зазначив Розенко.

"Тому від керівництва Пенсійного фонду залежить своєчасне перерахування пенсій з 1 грудня, своєчасне нарахування новий пенсійних виплат і своєчасна виплата коштів людям. Весь необхідний ресурс для цього сьогодні є", - підкреслив віце-прем'єр-міністр.

Розенко також зазначив, що цього року борг Пенсійного фонду перед Держказначейством скоротився майже на 2,5 млрд грн. "Тобто цього року ми не тільки не беремо ніяких позик у Держказначействі, а навпаки - погашаємо заборгованості, які накопичилися за попередні роки", - підкреслив він.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n413613
VEhrdlVXOU9ReXN3VEdaUmRHUkRPVEJNY2xGMmFUaDJNRXd2VVhSa1F6a3dXVWhTYkhSREt6Qk1NMUYwWkVkQk1FeG9PREJNTDFGMFpFTTVNRmxJVW14MFIxQm1Ua05tTUV4WVVYWmtSMEl3V21KUmRXUkRPVEJNYWxGMVUwUlNhRTVES3pCTU0xRjBRVDA5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору