EN|RU|UK
 Політика України
  5427  25
Матеріали за темою:

 Горбатюк про розслідування "справи Януковича": Унаслідок об'єднання встановлюються такі обставини, які не дозволять направити провадження в суд

Начальник департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України Сергій Горбатюк вважає неможливим повноцінне розслідування і передачу до суду так званої "великої справи Януковича" до кінця поточного року, виходячи з термінів розслідування.

"Ця реформа (виділення окремого управління з департаменту спецрозслідування. - Ред.) несе велику шкоду розслідуванню. Забрали 11 проваджень і 60 осіб штату. У нас залишилося чотири провадження плюс тисячі епізодів, які всередині цих проваджень, і 74 людини. Логічного пояснення цьому (реформуванню) немає, крім бажання в стислі терміни направити до суду справу щодо Януковича", - сказав С.Горбатюк журналістам у п'ятницю в Києві, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Він додав, що у провадженні його департаменту залишилися справи, які стосуються безпосередньо акцій на Майдані і "низка економічних проваджень".

Говорячи безпосередньо про "велику справу Януковича" і можливості передачі її до суду в цьому році, С.Горбатюк підкреслив, що це не видається можливим: "Якщо брати КПК, який встановлює обмеження в термінах ... то об'єднання в будь-яку велику справу- Януковича, Захарченка - призводить до того, що закінчуються терміни слідства. Тобто встановлюються такі обставини, які не дозволять направити (справу) в суд".

"Виходячи з вимог і можливостей законодавства, (треба) направляти (в суд) окремі провадження за окремими епізодами, які встановлені і доведені на сьогодні, отримувати за ними вироки, якщо будуть докази, і класти ці вироки у велику справу, яка стосується злочинної організації", - пояснив начальник департаменту.

За його словами, докази, які свідчать про взаємозв'язок колишніх високопоставлених чиновників саме в контексті злочинної організації, також необхідно залучати в єдину справу щодо злочинної організації. "Таким чином ми і вироки будемо отримувати в стислі терміни, якщо слідчий і прокурор доведуть провину, і забезпечувати належне розслідування великої справи щодо злочинної організації", - додав він.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n413632
TUZsSVVteDBRemhLT1VkUVNVNUhVREJNTTFKbk9VTTJNRXczVVhOMFF6UXdXV1pSYzBNNGRqQkxMMUYyWkVkRU1FeHlVWFowUTNrd1RHcFNhRE42VVdzNVF5c3dXVVJSYzJSRGR6QlpURkpxZEVNMlRIa3ZVbWRPUXlzd1RHWlNaMlJETnpCYVlsRjBUa2RFTUV4TVVYTk9Remt3VEROU2FqTjZVbWRPUXpFd1REZFNaMDVEZWpCTVJGRjJaRWRYTUV4bVVYTk9SMGN3V21KU2FqTjZVV3M1UTJZd1MwMDk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору