EN|RU|UK
 Політика України
  4776  15

 ДФС оприлюднила зауваження до законопроекту про вдосконалення податкової системи

ДФС пропонує відмовитися від пропозиції здійснювати уточнюючі розрахунки через систему електронного адміністрування ПДВ.


Державна фіскальна служба (ДФС) виступає проти оприлюднення плану-графіка перевірок та введення прискореної амортизації основних засобів, які уряд і Мінфін пропонують у законопроекті про удосконалення податкової системи. Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

Як йдеться в презентації глави ДФС Романа Насірова з останнього засідання Нацради реформ при президенті, наявної в розпорядженні агентства, фіскали вважають, що прискорена амортизація створить додатковий розрив між бухгалтерським і податковим обліком.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Київські податківці розкрили схему незаконного ввезення та продажу техніки Apple: вилучено товарів на 4 млн грн. ФОТОрепортаж

Крім того ДФС вважає недоцільним переносити накопичені збитки при реорганізації компаній,бо це може привести до втрат бюджету приблизно в 13 млрд грн.

Фіскальне відомство також пропонує прибрати із законопроекту норму про зменшення з 30 до 15-25 днів терміну надання органами ДФС консультацій, так як це менше, ніж дається на розгляд звернень громадян, а всього податкових консультації дається понад 50 тис. на рік.

ДФС виступає проти лібералізації обліку роялті, виплаченої на користь нерезидента або неплатника податку на прибуток підприємств, при визначенні податкових зобов'язань, а також збільшення індексу споживчих цін для визначення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки землі.

Також читайте: "Фантом" на Луганщині припинив незаконну торгівлю молдавськими і російськими сигаретами. ФОТОрепортаж

На думку відомства, нездійсненним є норма про проведення органами ДФС обов'язкових перевірок сільгосп продавців на підставі скарг сільгосп покупців, бо за 8 місяців 2016 року в деклараціях з податку на додану вартість (ПДВ) містилося 5,2 тис. подібних скарг на одного і більше контрагентів, а працівників підрозділів аудиту всього 3,5 тис.

Крім того ДФС пропонує відмовитися від пропозиції здійснювати уточнюючі розрахунки через систему електронного адміністрування (СЕА) ПДВ і визначати податкову накладну достатньою підставою для віднесення сум ПДВ до податкового кредиту без будь-якого іншого додаткового підтвердження.

Так само фіскальне відомство пропонує внести в законопроект норми про зміну критеріїв та обліку платників податків, спрощення процедур реєстрації платників податків та запровадження процедури альтернативного вирішення податкових спорів.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n413706
VEhrNGRrdzVRek13VEVSUmRYUkRLekJNTTFGMmRFTXZNRmxFVVhaMFF6RXdUSEpTWjI1NlVXNDVRMVV3U2tvNE1FcFVVWEJPUTJnPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору