EN|RU|UK
 Політика України
  10708  5

 Знайдені в Глухівському лісі останки не належали Сергію Лихману, - висновок прокуратури

Прокуратура Сумщини заявляє, що останки, які нібито бачили два грибники у Глухівському лісі, не могли належати Сергію Лихману, Вадиму Тятюшкіну чи Володимиру Коновалову.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба прокуратури.

Разом з тим, у вилученому з вказаного свідками місця так званого шматка шкіри з волосяним покровом експертами не виявлено жодної волосяної цибулини, слідів шкіри чи крові. Відповідний висновок опублікований на сайті відомства.

прокуратура
Перука, знайдена в Глухівському лісі (фото прокуратури Сумської області).

Як повідомляє прес-служба прокуратури області, проведено одночасні допити двох мешканців с. Соснівка, які, з їхніх слів, знайшли кістки та череп, та окремо з кожним із трьох співробітників поліції.

Також читайте: ГПУ повідомила про підозру екс-чиновникам, причетним до розкрадання земель в Ірпені та Бучі

"Співробітники прокуратури зіставили отримані відомості з даними медичних карток деяких зниклих людей. Проведеними слідчими діями спростовано версію про те, що знайдені останки можуть належати безвісно відсутнім Сергію Лихману, Вадиму Тятюшкіну чи Володимиру Коновалову, про що останнім часом безпідставно стверджували деякі журналісти та зацікавлені особи", - поінформував сайт прокуратури Сумщини.


У повідомленні зазначено, що наразі на Сумщині 109 осіб вважаються безвісти зниклими, 4 - у Глухівському районі. Досудове розслідування триває, перевіряються медичні відомості решти 106 зниклих осіб.

Прокуратура також повідомила, що з участю судово-медичного експерта проведено допит двох місцевих жителів, які описали те, що нібито бачили, спеціалісту.

"Судячи з показань грибників, на нижній щелепі черепа була золота коронка. Давність останків зі свідчень очевидців визначити складно, однак судово-медичний експерт схиляється до думки, що решткам понад рік".

Окрім того, після детального дослідження вилученого 26 жовтня у тому ж місці, де зі слів грибників були кістки та череп, так званого шматка шкіри з волосяним покровом, експертами не знайдено жодної волосяної цибулини, слідів шкіри чи крові. Водночас, встановлено, що волосся було скріплене між собою нитками, тобто вказана знахідка схожа на жіночий шиньйон.

Також читайте: Звіряче вбивство на Донеччині: чоловік убив приятеля і намагався розчленувати його, але не встиг. ФОТОрепортаж

Досудове розслідування триває.

"Прохання до зацікавлених осіб, які не гребують жодними методами та намагаються спекулювати на вказаній темі, користуватися достовірними даними та заробляти собі політичні дивіденди іншими методами", - підсумовує сайт Сумської обласної прокуратури.

Як відомо, Сумська обласна прокуратура здійснює кримінальне провадження за фактом ймовірного приховування злочину співробітниками місцевого відділу поліції, які заперечують вилучення в лісосмузі поблизу с. Сосновка Глухівського району людських останків.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n413719
VEhrNGRrdzVReTh3V1VSUmRuUkROakJaVUZKblRrTjNNRmxNVW1jNVIwRXdURUk0TUZsRVVYWjBRek13V1VoUmRUbEhWekJNVkZKbk9VTjVNRXhFVVhaa1F6a3dXVGc5
 
 
 
 
 
 вгору