EN|RU|UK
 Політика України
  7956  24

 Харківська сурогатна горілка не мала відношення до заводських торгових марок, - ЗМІ. ВІДЕО

Сурогатний алкоголь, від отруєння яким померли або опинилися на лікарняному ліжку десятки людей у Харківській області, виготовлявся кустарним способом і підроблявся під відомі торгові марки.

Такий висновок зробили у своїй публікації журналісти видання "Вісник Кременчука", повідомляють Українські Новини.

Журналісти побували на Харківщині та з'ясували: звідки ж взявся сурогат-вбивця та чому окремі ЗМІ розповсюдили фейкову інформацію, де у "винуватці" записали відомого українського виробника..
"Цех із виготовлення сурогату виявили в Харкові. Організатором виявився житель міста. Розливали пійло у гаражах та в квартирі. Встановлений "канал" поширення алкоголю. Разом із "цеховиками" затримали і власників мереж магазинів, де переважно сурогат продавали на розлив із каністр", - сказано в публікації.

У прокуратурі та управлінні Державної фіскальної служби в Харківській області наголосили, що сурогат не має ніякого відношення до заводських торгових марок, під виглядом яких він продавався. Податківці та працівники прокуратури закликали не спекулювати на цій темі та не спотворювати опубліковану інформацію, де йдеться про сурогат, вироблений кустарним методом на основі технічного спирту, який злочинці видавали як коньяк, горілку та різні торгові марки.

За даними слідства, у Харківській області, від сурогатного алкоголю загинули та постраждали мешканці Вовчанського, Ізюмського, Харківського районів, м. Барвінкове, м. Балаклія, м. Харків, м. Дергачі та інших населених пунктів.
Цех із виготовлення сурогату виявили в Харкові.

Утім в ситуацію втрутилися не лише правоохоронці, але й ЗМІ. Щоправда, деякі з них запустили фейкову інформацію. Заради гучних сенсацій, спекулювали із відомими назвами торгових марок, навіть не перевіряючи достовірність інформації. Дані Головного управління Державної фіскальної служби в Харківській області та прокуратури, про виявлену підробку, настійливо ототожнювали з маркою "Олександрія-БЛіГ".


" ЗМІ, які розповсюдили цей фейк, вперто не бачили офіційних коментарів прокуратури та фіскальної служби на численних брифінгах. Не звернулися за поясненнями до компанії. Таке ігнорування більше підпадає під поняття - замовлення", - сказано в статті.


Источник: https://ua.censor.net.ua/n413753
VEhrNGRrdzVRM2N3VEhaUmRYUkRLekJNVUZGMmRFTTNNRmw0T0RCTU4xSm5kRWRCTUZsUVVteE9Remt3VEROU2FqTjZVbWRrUXpnd1RGaFNaMDVIUXpCWmVEZ3dTMWhSYzA1SFFUQk1jbEpzZEVONQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору