EN|RU|UK
 Політика України
  4050  30

 НАЗК вже перевіряє е-декларації на предмет подачі самої декларації, - Корчак

Глава Національного агентства запобігання корупції (НАЗК) Наталія Корчак зазначає, що робота з перевірки електронних декларацій вже ведеться, у першу чергу перевірятимуть несвоєчасно подані е-декларації.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.


"Ми вже зараз перевіряємо декларації на предмет подачі самої декларації, і це буде першою хвилею складання протоколів про адміністративне правопорушення... Роботи дуже багато на перших етапах, але ми почнемо в першу чергу з тих декларацій, які були подані несвоєчасно. Ми маємо право зробити запити відповідним декларантам та встановити термін у 10 днів, коли вони можуть дати пояснення", - сказала глава НАЗК.

Корчак зазначила, що згідно із законодавством немає встановленої першочерговості перевірки е-декларацій. "Всі декларації, які були подані під час першої хвилі, підлягають обов'язковій повній перевірці, але, звичайно, ми перевірятимемо в першу чергу декларації на предмет їхнього несвоєчасного подання. Крім того, під час перевірки враховуватимуться звернення зі ЗМІ та індивідуальні заяви про те, що доходи високопоставленої особи не відповідають даним у декларації".


Вона також висловила надію, що на найближчих засіданнях НАЗК буде затверджений порядок перевірки е-декларацій.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n413851
TUV4VmREQk1WRkYwWkVNMk1FeDJVWE5PUjBFd1RFUlNhSFJIVnpCYVkyY3dURlJSZEdSSFFUQk1ZbEpuWkVNM01GbFFVWFIwUTNnd1REZFJjM1JIUnpCYVlsRnphVGgyTUVweVVYWjBSMEV3V1daUmMwNUROa3g1TDFGMk9VTXhNRmxFVVhSa1Eza3dXbUpTWjA1RE5qQk1Ramd3VEZoUmRUbERNVEJNY2xKbmRFZEJNRXczVVhaa1F6a3dURlZuTUV4VVVYUmtRell3VEhaUmMwNUhRVEJaVUZGemRFTjNNRXd6VVhaa1IxQm1Ua05rTUVwRVVXdzVRMkU9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору