EN|RU|UK
 Політика України
  1990  5

 Кабмін зобов'язав Міноборони внести дані про наявні земельні ділянки в Земельний кадастр

Кабінет Міністрів України доручив Міністерству оборони забезпечити внесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки, що належать до земель оборони, їх кількісні, якісні характеристики і грошову оцінку.

Згідно з розпорядженням №803 від 5 жовтня, опублікованому на сайті уряду на початку листопада, ця норма передбачена планом заходів щодо запобігання корупції в міністерствах та інших центральних органах виконавчої влади, затвердженому цим розпорядженням, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Також Міноборони має переглянути свої нормативно-правові акти у сфері реалізації військової кадрової політики на наявність корупціогенних норм, провести Міжнародний антикорупційний тиждень з протидії та перспектив боротьби з корупцією в оборонній сфері, формування середовища її неприйняття.

Читайте також: Набув чинності закон про продовження мораторію на продаж сільгоспземель

Планом передбачено, що міністерство має розробити кодекс доброчесної поведінки та професійної етики військових посадових осіб, державних службовців, інших осіб, уповноважених на виконання функцій держави, в Міноборони і Збройних силах.

Крім того, має бути забезпечено розміщення у відкритому доступі результатів проведення ревізій, аудиторських та антикорупційних перевірок, планів і результатів роботи тендерного комітету та інших заходів, спрямованих на усунення виявлених недоліків (крім інформації з обмеженим доступом).

Згідно з планом, Міністерство аграрної політики та продовольства має забезпечити введення екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Держгеокадастру і публічності процедури їх узгодження, а також надання сертифікованим інженерам-землевпорядникам повноважень щодо внесення відомостей до Державного земельного кадастру з наданням виписок із нього на підтвердження внесення таких відомостей.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": "Міноборони хоче передати землі степового заказника на місці колишнього полігону в оренду агрохолдингам", - координатор волонтерів WWF в Україні Плига

План передбачає введення можливості саморегульованим організаціям у сфері землеустрою проведення державної експертизи певних видів землевпорядної документації.

Планується впровадити процедуру відеофіксації під час здійснення працівниками Державної служби з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів заходів державного контролю.

Згідно з планом Мінагрополітики має публікувати на своєму сайті плани і результати проведення внутрішніх аудитів.

Звіти про виконання цього плану заходів міністерства повинні розміщувати на своєму сайті, а також звітувати кожні три місяці на засіданнях уряду починаючи з 9 грудня.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n413863
VEhrNGRrdzVRek13VEZoUmRrNUROekJaT1Rnd1RISlJkblJIUVRCWlVGRjJPVWRITUZwaVVtb3plbEYwT1VNeE1FeDZVWFU1UXpFd1RFeFNiSFJETURCTVRGRjBaRU13TUV4WVVYWmtRemt3V1RrNE1FcHlVWE5PUTNnd1RIcFNiSFJET1daT1EyTXdXbUpSZG1SRGR6Qk1VRkpuVGtNck1Fd3ZVWFowUXpjd1dtSlNaM1JETkRCTWNsRjFTSHBSYms1SFZ6Qk1NMUYyZEVONE1FdzNVbWRPUXlzd1RETlJkVWg2VVd4T1F6RXdXVVJSZEhSRGVqQk1XRkYyZEVNMk1FeEVVWFJPUTNjd1dVaFNaM1JIUVdaT1ExVXdURmhSZEhSSFFUQk1ZbEYyT1VkQk1FdzNVWFJPUjBJd1RDOVJkblJETWpCTWFsRnpkRWRDTUV4MlVtYzVRekl3VEVoUmMwRTlQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору