EN|RU|UK
 Політика України
  31864  141

 Суддя Мельничук, який підтримав заборону Євромайдану, пройшов кваліфікаційне оцінювання ВККС. ФОТО

ВККС не знайшла причин відмовити в довічному призначення на пост судді Володимиру Мельничуку, який підтримав постанову суду, що забороняє проведення акцій протесту в центрі Києва в кінці 2013 - початку 2014 років.

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці написав адвокат "Небесної сотні" і "автомайданівець" Роман Маселко, передає Цензор.НЕТ.

"Нове підтвердження, що голос громадськості під час судової реформи не буде почутий, якщо він залишиться лише голосом. Черговий "суддя Майдану" пройшов кваліфікаційне оцінювання ВККС та вже спокійно довічно буде продовжувати вершити "правосуддя" і отримувати підвищену заробітну плату. І не простий суддя, а той, який підтримав сумнозвісне рішення про заборону Майдану. 03 листопада, в той час, коли ВРУ ухвалювала закон про Вищу раду правосуддя, ВККС підтвердила можливість здійснювати правосуддя суддею Київського апеляційного адміністративного суду Мельничуком Володимиром Петровичем", - розповів він .

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Суддю Білика, який позбавляв водійських прав за поїздку в "Межигір'я", ВККС рекомендувала призначити на посаду безстроково. ФОТО

люстрация евромайдан мельничук вксс

"Суддя Майдану" Володимир Мельничук

люстрация евромайдан мельничук вксс

Євромайдан у Києві, заборону якого підтримав Мельничук

люстрация евромайдан мельничук вксс

"Нагадую, суддя Мельничук В.П., разом з суддею Лічевецьким І.О. не побачили жодних порушень у Постанові судді Саніна Б.В., якою було заборонено Майдан з 01.12.13 по 07.01.14. Тимчасова спеціальна комісія вирішила, що ці судді (Санін, Мельничук та Лічевецький) мають бути звільнені за порушення присяги (рішення від 24 вересня 2014 року № 4/02-14). Але спочатку ВРЮ, а от тепер ВККС вирішили, що ці судді не лише не підлягають покаранню, але й відповідають усім трьом критеріям (компетентність, добросовісність, етика поведінки), достойні називатися суддями та можуть продовжувати здійснювати правосуддя. Очевидно, таке ж рішення треба очікувати і стосовно Саніна Б.В.", - додав адвокат.

"І хто тепер скаже, що до думки громадськості під час судової реформи будуть прислухатись ? Якщо депутати в законі про Вищу раду правосуддя не наділять Громадську раду доброчесності реальними повноваженнями, судова реформа стане лише фікцією, як і намагання очистити суди через попередні закони. І відповідальними за це будуть депутати та Президент. Що потрібно змінити у законопроекті про ВРП, вказано тут", - зазначив Маселко.

Також читайте: Необхідно законодавчо продовжити терміни розслідування злочинів на Майдані, - Єнін

"Якщо тось запитає чи були у ВККС юридичні підстави, щоб цей суддя був звільнений, нагадую, що саме про цей випадок три члени ВРЮ (2 доктори наук та суддя ВСУ) написали окрему думку, де вказали: "Свавільні рішення судів у справі № 826/19020/13-а [щодо заборони мирних зібрань у центрі Києва на межі 2013 і 2014 років] мали надзвичайно тяжкі наслідки, на наш погляд - найтяжчі із числа всіх рішень про обмеження права на мирні зібрання, що були ухвалені під час Революції гідності
… Ці наслідки полягали у тому, що дії сотень тисяч протестувальників були фактично визнані незаконними, що йшло врозріз із уявленням людей про справедливість і позбавляло їх віри у те, що в тогочасній суспільно-політичній ситуації можна досягти реалізації своїх прав ненасильницькими методами. За умов, коли Вища рада юстиції відмовилася визнати порушення присяги у діях суддів, що постановили рішення, які, на наше переконання, найбільше підірвали довіру до судової влади, скоріш за все, станеться так, що відповідне положення Закону України "Про відновлення довіри до судової влади" залишиться "мертвим"", - нагадав Маселко.
Источник: https://ua.censor.net.ua/p413866
TUV4MlVtcDBSMEl3V1V4U1owNURkekJaWWxKc2RFZFFaazVIUVRCTU4xRjBPVWRDTUV4MlVteDBRekF3V1ZCUmMzUkRkekJNTTFGMlpFZFFTVTVETXpCTWRsRjJkRWRJTUV4cVVYWmtSMWN3VEVsbk1Fd3pVWE5EUkZGMlRrTjNNRXh1VVhST1EzY3dURE5TYkdrNGRreDVMMUZ6VGtNd01FeE1VWFowUXpZd1RFUlNaMjU2VVhRNVEzY3dURWhSZG5SSFFUQk1OMUYyWkVOM1prNUROekJaTjFKblpFZERNRmxFVVhOT1IwY3dXbUpTYWpONlVtZGtSMFF3VEZJNE1GbElVbWM1UXpBd1RGUlNhak42VVdoT1Eza3dXVVJSZG5SRE9EQk1SRkYxWkVNd01FeEVVWFpZZWxGcmRFTm5NRXMxT0RCS1RGRnRkRU5oTUV0SVVXOTNQVDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору