EN|RU|UK
 Політика України
  1439  8
Матеріали за темою:

 Кабмін затвердив умови залучення кредитів для підвищення обороноздатності під держгарантії

Кабінет Міністрів України затвердив умови залучення кредитів суб'єктами господарювання – резидентами України на програми підвищення обороноздатності і безпеки держави під державні гарантії строком не менше 3 років і не більше ніж під 19% річних.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Згідно з постановою Кабміну №779 від 26 жовтня, текст якої оприлюднено на офіційному сайті уряду, кредити залучаються на таких умовах: відсоткова ставка не перевищує 19% річних у національній валюті; термін користування кредитами - не менше 36 місяців.

Узгодження проектів кредитних договорів здійснюється замовником за зверненням суб'єкта господарювання, який надає замовнику відповідний проект кредитного договору та техніко-економічне обґрунтування обсягу і доцільності залучення кредиту.

Замовник протягом 5 робочих днів після надходження звернення інформує підприємства про погодження проекту кредитного договору або про відмову.

Читайте також: У Мінфіні заявили, що чекають місію МВФ наступного тижня

Замовник може надати відмову в погодженні проекту кредитного договору (договору позики) в разі невідповідності проекту кредитного договору умов; виявлення в матеріалах, надання недостовірної інформації.

Кабмін надав право Міністерству оборони, Міністерству внутрішніх справ, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, Державної служби з надзвичайних ситуацій, іншим центральним органам виконавчої влади укладати з суб'єктами господарювання - резидентами України договору на закупівлю товарів, робіт і послуг для виконання програм, пов'язаних з підвищенням обороноздатності і безпеки держави, оплата за якими здійснюється в термін не менше ніж 36 місяців.

Також Кабмін дозволив цим органам приймати бюджетні зобов'язання для виконання програм, що реалізуються із залученням кредитів під держгарантії суб'єктами господарювання.

При цьому витрати по сплаті відсотків за користування кредитами включаються суб'єктами господарювання в ціну товарів, робіт і послуг за господарськими договорами.

Крім того, Кабмін встановив, що оплата товарів, робіт і послуг за господарськими договорами замовниками здійснюється щомісячно: до моменту остаточного відвантаження продукції - в розмірі, що не перевищує суми нарахованих відсотків за місяць за користування кредитами; після остаточного відвантаження продукції - в розмірі, включаючи суму нарахованих відсотків за місяць за користування кредитами і часткову оплату вартості товарів, робіт і послуг відповідно до умов господарських договорів.

Остаточна оплата здійснюється не пізніше місячного терміну до дати повернення кредиту, встановленої кредитним договором.

Замовникам доручено здійснювати контроль за належним виконанням суб'єктами господарювання умов договорів.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n413923
TUV3M1VYTmtReXN3V1VSUmRuUkRPVEJNUVhaTWVUaDJNRXh5VW1kT1F6RXdURlJSZFU1SFEyWk9RMkV3VEVSUmMyUkRPREJhWWxGMldIcFJiazVIVnpCTU0xRjJkRU40TUV3M1VtZE9ReXN3VEROUmRVRTlQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору