EN|RU|UK
 Політика України
  9293  19

 На кордоні готуються до введення спрощеного порядку оформлення в автомобільних пунктах пропуску

Державна прикордонна служба спільно з Державною фіскальною службою продовжують підготовчі заходи щодо впровадження спрощеного порядку оформлення в пунктах пропуску.

Як повідомили Цензор.НЕТ у прес-службі МВС України, зараз триває апробація основних положень ідеології спрощення прикордонних і митних формальностей і вироблення єдиних підходів до їх застосування в пунктах пропуску для автомобільного сполучення. Апробація технологічних інновацій проходить у пункті пропуску "Нові Яриловичі".

Після тестування вони будуть впроваджені і на інших ділянках державного кордону.

Читайте також: З початку року за корупцію звільнено 93 прикордонники, - Держприкордонслужба

Вчора з поточними результатами реалізації експерименту в пункті пропуску "Нові Яриловичі" ознайомилися керівники Держприкордонслужби та Державної фіскальної служби Віктор Назаренко і Роман Насіров. Керівники відомств відзначили позитивну динаміку впровадження інновацій, проте в ході огляду уточнили окремі завдання щодо вдосконалення технології пропуску, впровадження нових технічних рішень і взаємодії співробітників прикордонної та фіскальної служб.

Експеримент передбачає об'єднання кордонів прикордонного і митного контролю, встановлення єдиного робочого місця прикордонників і митників в одній кабіні, застосування однієї зупинки автомобіля без виходу громадян, використання нових технічних засобів та ін.

Всі ці новації дозволять значно скоротити час проходження контролю громадян і транспортних засобів, прискорять обмін інформацією між службами, оскільки також буде усунуто дублювання функцій.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n414026
VEhrNGRrdzVRell3VERkU1owNURNREJNTjFGMldIcFJiRTVETVRCWlJGRjBkRU12TUZsRVVYVk9Rell3VERkU1owNURNREJNTjFGMlpFZENNRXgyVW1jNVF6SXdURWhSYzBoNlVXNU9RMU13UzBVOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору