EN|RU|UK
 Економіка
  1384  22

 Німеччина виділить Україні 72 млн євро допомоги до кінця року, - Мінекономрозвитку

3-4 листопада в Берліні заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов і директор департаменту міжнародних програм Мінекономрозвитку Олена Трегуб взяли участь в українсько-німецьких переговорах заради розвитку.

Як повідомили Цензор.НЕТ у прес-службі Мінекономрозвитку України, з німецької сторони в переговорах брали участь представники Федерального міністерства економічної співпраці і розвитку, німецький державний банк "KfW Bankengruppe" та Німецьке товариство міжнародної співпраці "GIZ".

У ході переговорів було визначено, що до кінця 2016 року Німеччина виділить Україні 72 млн євро допомоги на розвиток трьох напрямків:

- демократія, громадянське суспільство, державне управління, регіональний розвиток та децентралізація - 16 млн євро;

- енергоефективність - 36 млн євро;

- будівництво та реконструкція житлових приміщень для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) - 20 млн євро.

Читайте також: Розпочалася закупівля спецобладнання для України за кошти трастового фонду НАТО, - голова представництва Альянсу

Розподіл коштів буде відбуватись під керівництвом відповідальних міністерств у рамках визначених протоколом пріоритетних проектів. Умови надання коштів такі:

- до 32,5 млн євро - позика з терміном до 30 років і пільговим періодом у 10 років із відсотковою ставкою 2% на проект "Підвищення енергоефективності в електропередачі (модернізація трансформаторних підстанцій" (друга фаза). Проект має на меті підвищення якості енергопостачання завдяки відновленню трансформаторних підстанцій та зміцненню мережі ліній електропередач;

- до 24,5 млн євро - фінансова допомога у вигляді грантів на підтримку реалізації проектів спрямованих на посилення українського місцевого самоуправління та будівництво і реконструкцію житлових приміщень для ВПО;

- інші кошти - технічна допомога на реформи децентралізації, державного управління та проекти з енергоефективності в громадах.

Дивіться на "Цензор.НЕТ": Громадяни Німеччини передали гуманітарну допомогу дітям Донбасу. ФОТО

Всього з 2002 року Німеччина надала нам €500 млн допомоги. Це робить її одним з найбільших донорів України в рамках технічної та фінансової співпраці.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n414085
VEhrNGRrdzVRekF3VERkUmRqbERLekJNZWxGMmRFTjZNRXhDT0RCS2VsSnNkRU01TUV4WVVYVjBReXN3VEROUmRuUkRPREJaUkZGMmRFTXpNRXhNVVhWT1IwTXdUSEpTWnpONlVXNWtSMWN3VEhwUmRHUkhTREJaWmxGMVRrTTVNRXhCUFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору