EN|RU|UK
 Політика України
  27859  120

 "Шок був пов'язаний з готівкою. Я не очікував, чесно кажучи, таких обсягів готівки", - Яценюк про декларації

Треба розширити перелік осіб, які підлягають обов'язковому декларуванню, включивши в нього керівників політичних партій, кандидатів у народні депутати та кандидатів на посаду Президента.

Про це в інтерв'ю Цензор.НЕТ заявив лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк.

"Треба йти далі в питанні декларування. Треба розширити перелік осіб, які підлягають обов'язковому декларуванню. Поширити їх на керівників політичних партій. Чому ні? Поширити їх на кандидатів у народні депутати і кандидатів у президенти", - зазначив екс-прем'єр-міністр.

Далі, на його думку, потрібно перейти до другого етапу. "Ви правильно порушили питання, який ефект від цих декларацій у більшості населення. Шоковий. Це підсвітило тезу про соціальну несправедливість. І треба також відверто визнати, що такі етапи проходять в різних країнах. У Сполучених Штатах у 1930-х роках боролися з мафією, монополіями і їхніми олігархами. Ми також проходимо цей етап. Це етап очищення. Нульова відправна точка. І далі в такому етапі очищення, вважаю, що всі громадяни, вся країна повинна буде дійсно переходити на інші рейки". Источник: http://censor.net.ua/r41404".

Читайте також на "Цензор.НЕТ": НАБУ за власною ініціативою розпочало перевірку близько 20 декларацій чиновників, - Ситник

Відповідаючи на питання, чи задоволений він тим, як пройшло декларування в "Народному фронті", лідер політсили сказав: "Тут немає суб'єктивної оцінки, задоволений чи не задоволений. Я задоволений тим, що ми ухвалили ці закони, що ця електронна декларація запрацювала. І всі члени "Народного фронту" її заповнили. І виконали свій конституційний обов'язок. А ефект від декларацій - я вам вже сказав який. Він був природно очікуваний. Хоча, з іншого боку, я ж не просто так вам казав про свої попередні декларації. Ну, значна частина людей, які подали електронну декларацію, декларували свої доходи і видатки публічно відповідно до попереднього закону. Там були всі доходи, тільки не було готівкових коштів і рухомого майна, яке вище певної суми. Тому фактично шок був пов'язаний з готівкою. Я не очікував, чесно кажучи, таких обсягів готівки".
Источник: http://censor.net.ua/r414048".
Також читайте: Очевидні спроби політичної верхівки розгорнути результати декларування на свою користь, - Трепак
Источник: https://ua.censor.net.ua/n414140
TUV4VmREQk1WRkYwWkVNMk1FeDJVWE5PUjBFd1RFUlNhSFJIVnpCYVkyY3dURlJSZEdSSFFUQk1ZbEpuWkVNM01GbFFVWFIwUTNnd1REZFJjM1JIUnpCYVlsRnphVGgyTUVzdlVtaDBRekV3VEROU2FuUkROa3g1TDFGMFRrTXhNRXh5VVhVNVEzY3dXVVJSYzA1SFJ6QmFZbEpxTTNwUmRHUkROekJNV0ZGMWRFZERNRmxFVVhaMFF6a3dURE5SZEZORVVYUk9RekV3VEhKUmRUbERkekJaUkZKbk9VTjVNRXhFVVhaa1F6a3dXVGs0TUVvelVYTk9SMEV3VERkUmRFNURPVEJNYWxGMVUwUlNhRTVIUVRCTU4xRjJaRWRE
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору