EN|RU|UK
 Політика України
  9245  30

 Кремлівський куратор Ардзінба - прямий агент впливу Кремля і ФСБ в Україні, - Шкіряк

Радник глави МВС України Зорян Шкіряк заявив, що "камарилья Путіна в особі Суркова та Ардзінби "веде внутрішню війну в Україні, націлену на те, щоб розірвати країну на частини. Коментуючи заяву глави СБУ Василя Грицака про контакти між Ардзінбою та українськими політиками, Шкіряк заявив, що всі, хто спілкується з Кремлем, повинні бути детально перевірені в СБУ.

Шкіряк розкритикував заступника Владислава Суркова Інала Ардзінбу, повідомляє ICTV. "Покидьок. Я можу сказати тільки одне, інших слів я не знаходжу. Імперський негідник. Прямий агент впливу Кремля, прямий агент ФСБ. На моє переконання, інших епітетів особисто я для себе не знаходжу. Але повірте, СБУ сьогодні досить серйозно працює в цьому сегменті, і разом ми зможемо захистити державні інтереси України і не допустити розколу, який нам мають намір вкотре влаштувати. Кремль не залишає своєї мети - продовжувати рвати Україну на частини. Це також необхідно усвідомлювати. І до тих пір, поки там Путін, це буде продовжуватися", - заявив радник глави МВС.

Шкіряк наголосив, що Кремль буде продовжувати протестні акції в Україні та активізувати питання про дострокові парламентські вибори. "Оскільки вони фактично програли війну в окопах, то на сьогодні головна їхня мета - це дестабілізація внутрішньої ситуації в Україні. Серед іншого, шляхом розгойдування протестних настроїв, шляхом питання про дострокові вибори, яке для Кремля буде номером один. І тут вони будуть включати всі можливі і неможливі ресурси для того, щоб нагнітати цю істерію", - вважає радник Арсена Авакова.

Нагадаємо, раніше глава СБУ Василь Грицак звинуватив головного радника Кремля Ардзінбу в тому, що він проводить зустрічі з опозиційними українськими політиками з метою дестабілізації суспільно-політичної обстановки в Україні.


Источник: https://ua.censor.net.ua/n414191
VEhrdlVYRk9Rell3V21KU1owNUhVREJNYjNaTU9VTnJNRXRJVVd0UlBUMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору